На ці 3 копійки й живемо. “Грабіжницьке” подорожчання транспортування газу для дніпрян

21 січня 2021 о 16:00 - 1808

Євген ОхайнийЄвген Охайний


На ці 3 копійки й живемо. “Грабіжницьке” подорожчання транспортування газу для дніпрян

Купувати природний газ для споживання мешканці нашого міста зможуть за різними цінами, а ось платити за транспортування блакитного палива будуть за фіксованим тарифом.

Про це з кричущим заголовком, де можна зустріти такі слова, як “монополіст”, та “підвищення ціни” написав провладний дніпровській мерії ресурс.

Але крім жовтенького заголовка нічого страшного у самій новині немає. Так, дійсно, монополіст «Дніпропетровськгаз» підвищив ціну за розподіл та транспортування газу. Але це підвищення складає лише 3 копійки на кожному кубометрі палива.

Фінансовий директор АТ «Дніпропетровськгаз» пояснює — здорожчення вимушене, тому що компанія утримує сотні кілометрів газопроводів, і всі вони повинні бути в належному стані.

Зато тепер кожен охочий може змінити безпосередньо постачальника газу, вибравши одну з десятків компаній-учасників ринку. А вони, своєю чергою, через нещодавні зміни законодавства, які відбулися через тиск суспільства на владу всіх рівнів, не повинні оцінювати кубометр газу вище ніж 6 гривень 99 копійок.

Раніше ми повідомляли про те, що в Україні не підніматимуть тарифи на тепло та гарячу воду – Кабмін готує меморандум.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: