Молодих робітників Дніпропетровщини запрошують позмагатися за перемогу на конкурсі WorldSkills UKRAINE

16 вересня 2021 о 08:00 - 9161

Регіна ОрловаРегіна Орлова


Молодих робітників Дніпропетровщини запрошують позмагатися за перемогу на конкурсі WorldSkills UKRAINE

У жовтні на Дніпропетровщині стартує регіональний етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WorldSkills UKRAINE. Свої вміння демонструватимуть молоді зварювальники, електромонтери, токарі, слюсарі, перукарі, модельєри.

Про це повідомляє ДніпроОДА.

Всеукраїнські змагання – частина міжнародного конкурсу WorldSkills INTERNATIONAL, розповіла начальниця управління науки, вищої та професійно-технічної освіти ДніпроОДА Любов Кравченко.

Це свого роду Олімпійські ігри для молодих робітників та фахівців. Найбільші подібні змагання в світі.

«Переможці регіонального етапу поїдуть на всеукраїнський. А кращі з кращих представлятимуть країну на міжнародному конкурсі», – зазначила вона.

На змаганнях визначатимуть переможців з 10  професійних компетенцій: технологія моди, перукарське мистецтво, мехатроніка, обслуговування важкої техніки, зварювальні, токарні, електромонтажні, слюсарні роботи, експлуатація та обслуговування залізничного транспорту, підйом та транспортування вантажів. Вік учасників – від 18 до 22 років, у мехатроніці – до 25.

«Це видовищні змагання. Учасники демонструватимуть практичні навички. Покажуть, наскільки вони вправні. Наприклад, конкурсантам в категорії «Технологія моди» запропонують створити ділову сукню», – розповіла Любов Кравченко. 

Заявки на конкурс  прийматимуть до 20 вересня. Деталі – на сайті або за телефоном 097 231 80 59.

Відбірковий етап – 20-22 жовтня у Кривому Розі та Дніпрі.

Цьогоріч до всеукраїнських змагань вперше зможуть приєднатися школярі 12-14 років.

Спробують свої сили в категоріях: мехатроніка, мережеве та системне адміністрування, інтернет речей, кібербезпека, робототехніка та веб-розробка.

Раніше “Лица” писали:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: