Міськрада Дніпра оскаржує рішення суду, яким відмінили збільшення ставок земельного податку

10 серпня 2020 о 16:00 - 16018

Andrey FedorovAndrey Fedorov


Міськрада Дніпра оскаржує рішення суду, яким відмінили збільшення ставок земельного податку

3 серпня Третій апеляційний адмінсуд відкрив апеляційне провадження за скаргою Дніпровської міськради на рішення суду про визнання протиправними та нечинними рішень міськради щодо земельного податку.

Спірні рішення № 8/52 та 9/52 Дніпровська міська рада прийняла 18 грудня 2019 року – вони підвищують ставки земельного податку у місті.

На міську раду подали до суду (позивачі – ГО «Платформа Громадський контроль», ГО «Центр захисту», ТОВ «Сім`я-4», ТОВ «КП Центральний ринок», Юлія Дрок) про визнання зазначених двох рішень протиправними та нечинними. Позивачі, зокрема, відзначали, що влада не могла перевищувати граничну ставку податку (3% від нормативної грошової оцінки).

Дніпропетровський окружний адмінсуд дійшов висновку, що рішення протиправні. Вони прийняті без додержання процедур, визначених Податковим кодексом України та Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

Міська влада подала на апеляційну скаргу на таке рішення.

Дія рішень призупинена до вирішення спорів у суді.

Цікаво, що серед позивачів є й керівниця та співзасновниця громадської організації «Пропозиція» Юлія Дрок. Громадська організація зареєстрована за тією же адресою, де й політична партія «Пропозиція» – на вул. Старокозацькій, 58. Цю будівлю називають «будинком Корбана».  Геннадій Корбан – друг мера Дніпра Бориса Філатова та голова Громадської ради при Дніпровській міськраді.

Міський голова Борис Філатов входить до Головної ради партії «Пропозиція».

 

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: