Міська рада Дніпра підписала меморандум з організацією “Лікарі світу”

04 травня 2022 о 09:00 - 11463

EditorEditor


Міська рада Дніпра підписала меморандум з організацією “Лікарі світу”

Мерія Дніпра та гуманітарна організація «Лікарі світу» підписали меморандум про співпрацю. Йдеться про допомогу місту, зокрема лікувальним закладам, які підпорядковані міській раді.

Про це повідомила пресслужба міської ради Дніпра.

«Сподіваємося, у такий непростий час допомога буде своєчасною, потрібною і корисною для міста. Вдячні нашим партнерам – організації «Лікарі світу», волонтерам, які допомагають. Досить швидко відпрацювали підписання меморандуму. Чекатимемо на реальні справи і результати», — сказав з цього приводу секретар Дніпровської міської ради Олександр Санжара.

Зі свого боку польовий координатор організації «Лікарі світу» Башар Кайлані подякував міській владі за швидкий відгук про співпрацю.

«Працюємо для допомоги у наданні медичних послуг мешканцям. У нас вже йде співпраця з двома тутешніми лікарнями щодо поставок медобладнання, витратних матеріалів. Маємо мобільну бригаду, яка виїжджатиме у різні локації. Також є великий напрям роботи, пов’язаний з психологічною підтримкою. Зараз перебуваємо на стадії оцінки та пошуку місць для такої діяльності у Дніпрі. Наша мета – допомагати людям, особливо у такий нелегкий час», – зазначив Башар Кайлані.

Довідка:

Організація «Лікарі світу» (MdM) є незалежним міжнародним об’єднанням активістів, які надають допомогу, збирають свідчення та сприяють суспільним змінам. Через свою мережу, MdM працює над понад 400 програмами у 80 країнах. MdM виступає за світ, в якому немає перешкод у доступі до медичних послуг, світ, де право на здоров’я визнано фундаментальним правом людини. У квітні 2015 року «Лікарі світу» розпочали гуманітарну місію на Сході України з метою забезпечення доступу до медичних послуг для найбільш вразливих категорій населення, зокрема для людей похилого віку та тих, хто страждає на хронічні хвороби.

Раніше “Лица” також повідомляли:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: