Місцеві вибори-2020: хто балотуватиметься в мери Дніпра

19 вересня 2020 о 14:23 - 2145

verasta3verasta3


Місцеві вибори-2020: хто балотуватиметься в мери Дніпра

Під час місцевих виборів, 25 жовтня 2020 року, українці будуть вибирати  мера Дніпра.

Голосування за кандидатів в мери міст в Україні проходить в рамках місцевих виборів на 5-й рік повноважень діючих органів влади.

Згідно з новим Виборчим законодавством, в містах з населенням від 75 тисяч осіб вибори мера можуть організовуватися в два тури.

Якщо на першому етапі жоден з кандидатів не набере більше 50% голосів, буде призначено повторне голосування. До другого туру вийдуть два претендента з найбільшим рівнем підтримки виборців.

У Дніпрі на пост голови міста претендують:

  •   Борис Філатов – діючий мер Дніпра, балотується вдруге. Висуває свою кандидатуру від партії «Пропозиція». У 2015 році брав участь у виборах від партії «УКРОП», переміг у другому турі з 52,31% голосів. До обрання – нардеп Верховної ради VIII скликання.
  • Олександр Вілкул – йде на вибори 2020 на Дніпрі з «Блоком» Українська перспектива» (офіційно ще не підтвердив своє висунення в мери). Брав участь в боротьбі за крісло міського голови на минулих виборах від «Опозиційного блоку», програв Філатову. Голова Дніпропетровської ОДА в 2010-2012 роках, віце-прем’єр (2012-2014).
  • Сергій Риженко – кандидат від «Слуги народу», депутат обласної ради, головний лікар Дніпропетровської обласної клінічної лікарні. У 2010-2011 – голова Державної санітарно-епідеміологічної служби.
  • Іван Куліченко – балотується від політсили «Наш край». Обіймав посаду міського голови Дніпра з 2000 по 2014 рік, переобирався тричі. Екс-президент Асоціації міст України.
  • Сергій Нікітін – представник «Опозиційною платформи – За життя» на майбутніх виборах. Юрист, депутат міської ради, голова фракції «За життя», керівник Дніпровської партійної організації ОТЗЖ.
  • Загід Краснов – лідер громадської організації «Громадська сила». Підприємець, громадський активіст. Депутат міської ради Дніпра з 2015 року, член комісії міськради з питань етики, материнства і партнерських відносин.

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: