У Мінрегіоні обговорять механізм перерахунку за неякісні комунальні послуги

18 травня 2021 о 18:30 - 1800

Регіна ОрловаРегіна Орлова


У Мінрегіоні обговорять механізм перерахунку за неякісні комунальні послуги

Від 18 травня,  протягом 15 днів триватимуть електронні консультації з громадськістю щодо проєкту постанови Кабміну «Про затвердження Порядку здійснення перерахунку вартості комунальних послуг за період їх ненадання, надання не в повному обсязі або невідповідної якості».

Постанова буде спрямована на покращення якості надання комунальних послуг, –  повідомляє сайт міністерства.

Зокрема, у проєкті постанови запропонований механізм та умови здійснення перерахунку вартості послуг з постачання теплової енергії, гарячої води, централізованого водопостачання та водовідведення тощо.

Також передбачені кількісні та якісні характеристики надання комунальних послуг (що враховуються при здійсненні виконавцем комунальних послуг перерахунку вартості таких послуг у разі їх ненадання, надання не у повному обсязі або невідповідної якості).

Водночас у проєкті постанови визначені особливості здійснення перерахунку вартості комунальних послуг залежно від виду договору, укладеного між виконавцем та споживачем, та умов нарахування плати за ці комунальні послуги.

Звіт за результатами проведення громадського обговорення буде оприлюднено на офіційному вебсайті Мінрегіону у рубриці «Результати публічного громадського обговорення».

Детальніше — за посиланням: https://bit.ly/3hzVuro

“Лица” також писали:

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: