Міністр розвитку громад та територій проінспектував реконструкцію дитячої лікарні № 5 у Дніпрі

06 квітня 2021 о 11:30 - 1338

Регіна ОрловаРегіна Орлова


Міністр розвитку громад та територій проінспектував реконструкцію дитячої лікарні № 5 у Дніпрі

Дитяча клінічна лікарня № 5 – це єдиний у Дніпрі та один із небагатьох в Україні медичний заклад, де діти з психоневрологічними патологіями можуть отримати лікування та реабілітацію. Допомогу тут надають пацієнтам віком від місяця. 

Про це повідомляє Дніпровська міськрада.

Замовником комплексної реконструкції лікарні, що належить місту, є обласна державна адміністрація.

Завершити будівництво планують до кінця цього року.

«Це приклад фактично нового будівництва, яке дуже рідко, на жаль, відбувається. Гарний приклад співпраці громади, обласної адміністрації, держави», – зазначив міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов під час візиту до Дніпра 5 квітня.

Лікарню оновлюють від фасаду до комунікацій. Комплексна реновація дозволить не лише розширити приміщення, тут також відновлять водолікарню з басейном, що є одним із найбільш дієвих методів реабілітації дітей з проблемами опорно-рухового апарату та після травм.

Лікарня повністю відповідатиме вимогам безбар’єрності – тут будуть спеціальні підйомники та бокси для маломобільних груп населення з усім необхідним.

За словами генеральної директорки медичного закладу Наталі Фоменкової, після ремонту будуть одно- або двомісні палати для дітей з батьками. Основну діагностику також зможуть проводити на базі лікарні, де працівникам створять сучасні умови роботи.

Також “Лица” писали: Міністр громад та територій відвідає Дніпропетровську область.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: