Мінінфраструктури оголосило повторний тендер на будівництво аеропорту в Дніпрі

28 липня 2021 о 19:00 - 8052

Регіна ОрловаРегіна Орлова


Мінінфраструктури оголосило повторний тендер на будівництво аеропорту в Дніпрі

Державне підприємство “Фінансування інфраструктурних проектів” ( “Фінінпро”) повторно оголосив тендер на будівництво аеродрому в Міжнародному аеропорту “Дніпропетровськ” за 5,7 млрд грн.

Про це свідчать дані на ProZorro.

Тендер включає будівництво 3,2 км злітно-посадкової смуги, руліжних доріжок, перону і необхідної злітно-посадкової інфраструктури.

Відповідно до тендерної документації, роботи повинні бути виконані до 21 грудня 2024 року.

Аукціон з вибору підрядника призначений на 4 жовтня. Кінцевий термін подачі заявок – 27 серпня.

“Фінінпро” засноване в 2010 році Державним агентством інфраструктурних проектів ( “Укрінфрапроект”) для реалізації ряду державних програм, що вимагають держпідтримки. “Укрінфрапроект” функціонує при Міністерстві інфраструктури України.

Раніше “Укрінфрапроект” вже проводив тендер на будівництво аеродрому в Дніпрі за 5,7 млрд грн. 27 січня стало відомо, що тендер виграло ТОВ “Альтіс-Констракшн”. Сума тендерної пропозиції компанії склала 3,95 млрд грн. Всього в торгах брало участь сім компаній.

Пізніше стало відомо, що підрядник не виконує зобов’язання або виконує їх неналежним чином. Компанія-замовник розірвала договір з “Альтіс-Констракшн”. Оплата за договором не проходила.

У травні АМКУ призупинив держфінансування будівництва злітно-посадкової смуги в Дніпрі в розмірі 1,5 млрд грн. Комітет пояснив своє рішення тим, що Мінінфраструктури попередньо не поставило до відома комітет про надання держдопомоги, чим порушило норми закону “Про державну допомогу суб’єктам господарювання”.

Уже в липні АМКУ дозволив відновити надання державної допомоги Міністерством інфраструктури України на проектування та будівництво злітно-посадкової смуги Міжнародного аеропорту “Дніпропетровськ”.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: