Мінфін прийшов на допомогу іноземному генпідряднику, який не встигає з будівництвом метро в Дніпрі

22 квітня 2021 о 12:30 - 5781

Євген ОхайнийЄвген Охайний


Мінфін прийшов на допомогу іноземному генпідряднику, який не встигає з будівництвом метро в Дніпрі

Міністерство фінансів  домовилось з Європейським інвестиційним банком (ЄІБ) про продовження реалізації проекту будівництва трьох нових станцій метро у місті до 2024 року.

Про це йдеться на офіційному сайті Міністерства.

Дніпряни та навіть гості міста добре знають, що проектом передбачено будівництво трьох нових станцій: «Театральна», «Центральна», та «Історичний музей», це послужить продовженням лінії найменшого метро в Україні на 4 км.

Станом на кінець березня фактичний показник виконання будівельних робіт складає усього 30 %.

У 2021 році генпідрядник (турецька компанія Limak) зобов’язаний завершити усі роботи з перенесення інженерних мереж, спорудження всіх робочих стволів та продовжить будівництво ескалаторних тунелів, проходку тунелів між станціями й будівництво станційних комплексів.

«Лінія метрополітену проходить від межі спального району міста до залізничного вокзалу і не доходить до центральної частини міста, що значно обмежує можливості її використання. Завершення будівництва дозволить значно зменшити кількість заторів в місті», – зазначив заступник міністра фінансів Олександр Кава.

Довідково:

Метрополітен в місті Дніпро відкрито у 1995 році. Загальна довжина лінії складає 7,8 км та включає 6 станцій. Довжина платформ на станціях складає 102-105 м, що дозволяє приймати поїзди метро складом із 5 вагонів, хоча на даний час експлуатуються поїзди складом лише з 3 вагонів.

Після реалізації Проекту загальна довжина лінії метрополітену буде подовжена до 11,8 км та включатиме 9 станцій метро.

Раніше ми повідомляли про те, що через вибухові роботи у Дніпрі знов перекриють проспект Яворницького.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: