Мільйонер Філатов отримав 157 тисяч гривень матеріальної допомоги

20 липня 2020 о 15:30 - 9588

adminadmin


Мільйонер Філатов отримав 157 тисяч гривень матеріальної допомоги

Міський голова Дніпра Борис Філатов за час перебування на посаді став багатшим майже на два мільйона гривень заробітної платні, з яких 157 тисяч гривень становить матеріальна допомога.

Так, з травня по грудень Борис Філатов з урахуванням премій та надбавок вийшло 156 тисяч гривень.

У 2017 році заробітна платня мера Дніпра зросла майже тричі та склала 491 тисячу гривень. З цієї суми майже 51 тисячу гривень склала матеріальна допомога.

За 2018 рік Борис Філатов отримав 562 тисячі гривень, з яких 48 тисяч гривень — матеріальної допомоги.

За 2019 рік мер міста отримав 561 тисячу гривень. Матеріальна допомога для голови Дніпровської міськради склала 58 тисяч гривень.

За перші п’ять місяців 2020 року Борис Філатов отримав 186,2 тисячі гривень. Матеріальна допомога очільнику міста поки що не нараховувалася.

Нагадаємо, нещодавно мер Дніпра Борис Філатов отримав 6 мільйонів гривень девідентів від підприємства «групи Геннадія Корбана».

Крім того, Борис Філатов володіє трьома квартирами (в Дніпрі та Києві), двома житловими будинками (Дніпропетровська область), чотрима нежитловими приміщеннями, дев’ятьма земельними ділянками та паркомісцем. Також у Філатова значний автопарк: вісім автомобілів, два мопеди, два водні засоби і один повітряний (Eurocopter).

Серед цінного майна у Філатова є ще два ретро-автомобілі – Toyota 1963 року, DeLorean 1981-го, мотоцикл BMW 1961 року. Також він задекларував п’ять годинників, колекцію японського мистецтва, куртку Billionaire, прикраси та шубу дружини, і знаменитий квиток на суборбітальний політ (він вже раніше з’являвся в деклараціях). На банківських рахунках у мера було всього 15,6 тис. грн, готівкою – 1,4 млн грн та 1,3 млн доларів.

Раніше «Лица» повідомляли, що дніпровский суд зобов’язав мера Дніпра Бориса Філатова розсекретити інформацію про свою зарплату.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: