Міграційна поліція створила міжнародну інформаційну платформу для запобігання торгівлі українськими біженцями

24 березня 2022 о 13:30 - 5954

Євген ОхайнийЄвген Охайний


Міграційна поліція створила міжнародну інформаційну платформу для запобігання торгівлі українськими біженцями

Національна поліція України під егідою ЄВРОПОЛ створили міжнародну платформу для оперативних онлайн-зустрічей поліцейських підрозділів ЄС та Молдови для запобігання торгівлі людьми серед українських біженців.

Про роботу ЄВРОПОЛУ з міжнародної комунікації правоохоронців розповіли на сайті Національної поліції.

В проєкті взяли участь правоохоронці з країн: Австрії, Болгарії, Іспанії, Німеччини, Польщі, Словаччини, Румунії та Угорщини та інші.

Т.в.о. начальника Департаменту міграційної поліції Ігор Малахов зазначив, що він став ініціатором створення такої платформи  аби вберегти громадян України від потрапляння у міжнародне рабство до лиходіїв. Адже наразі з війною стали надходити повідомлення про такі випадки. Тому цей проєкт створить оперативне реагування на інформації з торгівлі людей серед українців.

Віталій Касап представник Нацполіції в ЄВРОПОЛ зауважив, що наразі боротьба зі злочинами пов’язаними з торгівлею людей триває, тому правоохоронці роблять все можливе аби знизити ризики українців потрапляння у рабство, нарощуючи міжнародну взаємодію між правоохоронними органами.

З початком війни з нашої держави виїхало понад 3,5 млн. громадян України до країн ЄС та Молдови.

Завдяки допомозі організації МІПОЛ в обізнаності переселенців наразі фактів з торгівлі українців у країнах ЄС не зафіксовано.

«Лица» також писали:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: