Мешканка Жовтих Вод відзначає 100-річний ювілей

26 січня 2021 о 17:30 - 1113

Регіна ОрловаРегіна Орлова


Мешканка Жовтих Вод відзначає 100-річний ювілей

26 січня відзначає свій 100-річний ювілей жителька Жовтих Вод Олександра Бабець.

Олександра Костянтинівна учасниця війни, ветеран праці.

У свої роки іменинниця має хорошу пам’ять, постійно жартує і допомагає доньці по господарству.
Її головна радість – шість онуків і п’ятеро правнуків.

Зворушливе привітання написав на своїй фейсбук-сторінці мер Жовтих Вод Дмитро Ханіс.

Вітаю мешканку Жовтих Вод зі 100-річним ювілеєм!
26 січня поточного року свій 100-річний ювілей відзначає мешканка Жовтих Вод Олександра Костянтинівна Бабець.
Народилася ювілярка у селі Кондровка Темниківського району у селянській сім’ї. У роки Другої світової війни та після її закінчення працювала сані-таркою.
У 1949-му Олександра Костянтинівна вийшла заміж та народила першу дитину. Згодом – іще трьох.
У 1952 році родина переїхала на батьківщину чоловіка – до села Савро П’ятихатського району Дніпропетровської області. Там жінка більше десяти років працювала у колгоспі.
У жовтні 1962-го Олександра Костянтинівна разом із дітьми переїздить до Жовтих Вод, де на той час працював її чоловік. Із 1966 року і до виходу на заслужений відпочинок працювала санітаркою у колишньому дитячому садочку №7 міської дитячої дошкільної установи.
Олександра Костянтинівна – учасник війни, нагороджена медаллю «Ветеран праці».Та, на жаль, її життя не завжди було безхмарним. У 1992 році О.Бабець втратила сина, у 2005-му – чоловіка, з яким прожила більше півстоліття, а у 2011 році – доньку.
Наразі про жінку піклуються донька Галина та син Микола. Не забувають про Олександру Костянтинівну і шестеро її онуків та п’ятеро правнуків.
Звичайно, маючи такий поважний вік, уже й очі не так бачать, та й не дочувається вже трохи. Але, за словами її дітей, у свої роки ювілярка має добру пам’ять, постійно жартує та допомагає доньці по господарству.
Многії літа Вам, Олександро Костянтинівно, міцного здоров’я, достатку, благополуччя всій вашій родині! Ми пишаємося Вами та тим, що Жовті Води славляться такими довгожителями! –
бажає міський голова.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: