Мешканців Дніпропетровщини просять розказати про зміну клімату у себе вдома

13 листопада 2020 о 12:30 - 2869

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Мешканців Дніпропетровщини просять розказати про зміну клімату у себе вдома

Громадська організація «Голос Природи» просить жителів Дніпропетровської області заповнити спеціальний опитувальник з оцінки вразливості своїх населених пунктів до зміни клімату.

Про це повідомив виконавчий директор ГО Євген Колишевський.

Заповнити опитувальник – за цим посиланням.

«Зміна клімату – це серйозний виклик, ось чому у всіх європейських стратегічних програмах розвитку (локальні, регіональні, національні) в обов’язковому порядку є розділи, присвячені зниженню викидів парникових газів і кліматичній адаптації, – каже еколог. – Ми повинні враховувати ці тенденції, якщо хочемо співпрацювати з європейськими інституціями (органи влади, фонди). Крім цього, ми не можемо планувати безпечне майбутнє наших населених пунктів без урахування тенденції зміни клімату».

Щоб пом’якшити негативні наслідки кліматичних змін у Дніпропетровській області, «Голос Природи» пропонує провести оцінку вразливості міст та сіл до зміни клімату.

«У населених пунктах, де такої оцінки не було, необхідно включити її проведення до Стратегії та інших програмних документів», – каже Євген Колишевський.

Він нагадує, що міста Дніпропетровської області приступили до розробки Стратегій розвитку до 2027 року.

За результатами проведеної оцінки вразливості населених пунктів до зміни клімату складаються плани дій, які включають заходи, спрямовані на вирішення конкретних проблем, характерних для даного населеного пункту.

Фото анонса – скрин відео торнадо в Дніпропетровську 26 червня 2015р.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: