Мерія Дніпра через суд домоглася демонтажу незаконної забудови

19 червень 2023 о 17:00 - 5851

Avataradmin


Мерія Дніпра через суд домоглася демонтажу незаконної забудови

У Дніпрі продовжують боротися із незаконними забудовами. Міська рада через суди домагається демонтажу.

Про це повідомляє Дніпровська міськрада.

За словами заступника начальника відділу контролю та виконання судових рішень департаменту правового забезпечення Дніпровської міськради Вадима Дерило, на вул. Набережна Перемоги, в районі будинку № 94, закінчують звільняти міську територію від незаконного будівництва.

Наразі там прибирають паркан, а відтак — незабаром буде вільний доступ мешканців до прибережної зони.

«Тут була незаконна забудова — об’єкт нерухомості незавершеного будівництва. Дніпровська міська рада через суд зобов’язала забудовника демонтувати недобудову. Враховуючи, що забудовник не виконав судове рішення, тобто самостійно не демонтував незаконний об?єкт, спільно з виконавчою службою недобудову демонтували. Нині ж розпочато знесення паркану, аби цілком забезпечити вільний доступ містян до прибережної зони. Йдеться по звільнення території площею більше ніж гектар», — прокоментував Вадим Дерило.

Раніше “Лица” повідомляли:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: