Мерія Дніпра буде співпрацювати с благодійним фондом “Карітас Донецьк”

13 січня 2021 о 18:15 - 1061

Єгор ЄвтушенкоЄгор Євтушенко


Мерія Дніпра буде співпрацювати с благодійним фондом “Карітас Донецьк”

Департамент соціальної політики Дніпровського міської ради уклав меморандум з Благодійним фондом «Карітас Донецьк» в Дніпрі. Його мета реалізація програм і проектів у сфері соціального захисту населення.

Це стосується людей похилого віку, інвалідів, малозабезпечених сімей, учасників ООС / АТО, внутрішньо переміщених осіб, – повідомляється у прес-центрі Департаменту соціальної політики Дніпровської міської ради.

«За останні роки соціальна політика в Дніпрі зазнала якісно нові зміни. Серед іншого це стосується і роботи управління, територіального центру, різних установ соціального захисту дітей, сімей. На цьому не зупиняємося і продовжуємо розвивати, удосконалювати політику соціального захисту жителів міста, в тому числі спільно з різними громадськими організаціями. Зараз, уклавши відповідний меморандум, ми значно розширимо нашу спільну діяльність на благо дніпрян», – підкреслив заступник міського голови, директор департаменту соціальної політики Дніпровської міської ради Едуард Підлубний.

У той же час спеціалістка з управління проектами та програмами БФ «Карітас Донецьк» в Дніпрі Любов Пантелюк додала, що фонд має потужну матеріальну базу, професійний колектив, деякі фахівці навчалися у вузах Німеччини.

«Зараз активно впроваджуємо різні соціальні проекти, такі як«Соціальне кафе», «Домашня опіка», працюємо з дітьми, молоддю, людьми похилого віку, сім’ями, які опинилися в складних життєвих ситуаціях. Тому всіляко готові ділитися досвідом і брати участь в різних соціальних проектах, співпрацювати з містом в цьому напрямку», – розповіла Любов Пантелюк.

Нагадаємо, на Дніпропетровщині обікрали храм.

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: