Мер Дніпра отримував матеріальну допомогу, бо в нього «замалий оклад»

10 серпня 2020 о 12:00 - 11477

adminadmin


Мер Дніпра отримував матеріальну допомогу, бо в нього «замалий оклад»

Міський голова Дніпра Борис Філатов заявив, що його заробітна платня не може складатися тільки з посадового окладу, і саме тому він отримав матеріальну допомогу в розмірі 157 тисяч гривень. Про це очільник міськради заявив в інтерв’ю каналу «Смотрящие Полуев Степанец» в You-Tube.

Під час інтерв’ю Володимир Полуєв спитав у Бориса Філатова, чому така забезпечена людина як він отримував матеріальну допомогу в розмірі 157 тисяч гривень. Саме цей документ було вперше опубліковано на сайті газети «Лица», після чого його було поширено обуреними дніпрянами у соціальних мережах, а також опозиційними депутатами Дніпровської міської ради.

За словами Бориса Філатова, цю історію «розганяють» політичні опоненти. На думку Філатова, не може мер міста-мільйонника отримувати тільки посадовий оклад у розмірі 9000 гривень. Саме тому окрім окладу, голова Дніпровської міської ради отримує численні премії та надбавки. При цьому мер Дніпра Борис Філатов заявив, що його заробітна платня складає 36-38 тисяч на місяць, хоча в отриманому нами документі, який продемонстрували у тому числі й інтерв’юери, вказано, що Філатов отримує 42 тисячі гривень на місяць.

Однак журналісти не запитали у Бориса Філатова, чому мер вирішив повернути «чесно зароблену матеріальну допомогу» до міського бюджету, а також чому матеріальну допомогу отримують тільки голова Дніпровської міської ради та його заступники.

Нагадаємо, нещодавно мер Дніпра Борис Філатов отримав 6 мільйонів гривень девідентів від підприємства «групи Геннадія Корбана».

Крім того, Борис Філатов володіє трьома квартирами (в Дніпрі та Києві), двома житловими будинками (Дніпропетровська область), чотрима нежитловими приміщеннями, дев’ятьма земельними ділянками та паркомісцем. Також у Філатова значний автопарк: вісім автомобілів, два мопеди, два водні засоби і один повітряний (Eurocopter).

Серед цінного майна у Філатова є ще два ретро-автомобілі – Toyota 1963 року, DeLorean 1981-го, мотоцикл BMW 1961 року. Також він задекларував п’ять годинників, колекцію японського мистецтва, куртку Billionaire, прикраси та шубу дружини, і знаменитий квиток на суборбітальний політ (він вже раніше з’являвся в деклараціях). На банківських рахунках у мера було всього 15,6 тис. грн, готівкою – 1,4 млн грн та 1,3 млн доларів.

Раніше «Лица» повідомляли, що дніпровский суд зобов’язав мера Дніпра Бориса Філатова розсекретити інформацію про свою зарплату.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: