Дніпро можуть позбавити декількох районів

26 листопада 2020 о 13:30 - 1640

Євген ОхайнийЄвген Охайний


Дніпро можуть позбавити декількох районів

Разом з цим мер міста буде позбавляти містян важливих почуттів. Насамперед, в дніпрян будуть забрані відчуття «малої батьківщини», так сказав сам Філатов.

Про це пише сайт 49000.com.ua, посилаючись на інтерв’ю міського голови одному з його кишенькових ЗМІ.

Річ у тім, що вже деякий час обговорюється ідея зміни кількості районів в Дніпрі. мер Дніпра Борис Філатов впевнений, що 8 райадміністрацій місті не потрібні. За його словами, в місті досить буде 5 райадміністрацій. Наприклад, Центральний район можна об’єднати з Соборним. Але водночас він згоден із тим, що у дніпрян ментально є відчуття «малої батьківщини» – люди пишаються, що живуть в АНД районі, в Чечелівському і так далі. Тому поки що міський голова вагається — забирати в містян це відчуття чи ні.

На прикладі дій президента Зеленського, Б.А. Філатов вирішив поцікавитися думкою городян і попросив їх писати свої думки в соцмережах. Таке собі віртуальне опитування, адже на опитування офлайн, як робив президент, грошей після коштовної та брудної передвиборчої кампанії, мабуть, не лишилося.

Філатов анонсував також і зміни в структурі місцевої влади. Мер забажав зробити в кожному житловому масиві відповідальну людину, до якої будуть звертатися жителі. Це зроблять для того, щоб за кожною лавою або сміттєвим баком люди з того чи іншого жилмасива не ходили до міськради. Для того зроблять більш корисними райадміністрації, щоб люди зверталися і туди. Але по цьому питанню шеф міськради буде радитися з територіальною громадою.

Раніше ми писали за своєрідну “подяку” містянам від мера у вигляді вирубки дерев в Дніпрі. Та про те, що на житловому масиві Лівобережний-3 у Дніпрі за розпорядженням Філатова викопують дерева.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: