Маленькі Юля та Олексій шукають батьків

28 квітня 2021 о 16:15 - 252

Єгор ЄвтушенкоЄгор Євтушенко


Маленькі Юля та Олексій шукають батьків

11-річна Юля та її молодший братик 6-річний Олексій – дружня маленька сім’я, які дуже люблять одне одного та шукають люблячих батьків.

Про це повідомляє прес-служба департаменту соціальної політики Дніпровської міської ради.

Старшій Юлі 11 років. Вона дуже мудра, ніжна та розумна дівчинка. Вона любить навчатися! В неї гарно виходить математика, вона полюбляє читити та вчити вірші напам’ять. Юля також хазяйновита, вона цікавиться рукоділлям та приготуванням їжі, навіть мріє стати кухарем! Олексiю – 6 рочків. Він дуже добрий, відкритий та турботливий хлопчик, любить допомогати своїй сестричці . Юля каже, що Льоша гарний « тато» – коли вони разом граються ляльками, він дуже добре про них дбає: годує, колисає, кладе спати. Олексій мріє стати поліцейським, але каже, що не піде працювати в поліцію без сестри”, – повідомляє Фейсбук-сторінка відомства.

Возможно, это изображение (2 человека, ребенок, люди стоят и в помещении)

Можливо саме ви зможете подарувати дітям сімейний затишок та дитинство! Для влаштування пiд опіку, в прийомну сім’ю та дитячий будинок сіменого типу та за більш докладною інформацією про дітей звертатись в управління-службу у справах дітей департаменту соціальної політики Дніпровської міської ради за номерами +38(056)744 60 88, +38(056)744 70 61.

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: