Макрон отримав ляпаса під час поїздки по півдню Франції

09 червень 2021 о 14:00 - 1829

Григорій ЛуговськийГригорій Луговський


Макрон отримав ляпаса під час поїздки по півдню Франції

Під час спілкування з жителями департаменту Дром невідомий чоловік вдарив президента Франції по обличчю. Двоє людей було затримано.

За повідомленням Німецької хвилі, під час поїздки по півдню Франції президент країни Емманюель Макрон отримав ляпас від невідомого чоловіка. Інцидент стався у вівторок, 8 червня, під час спілкування з громадянами в департаменті Дром.

Як свідчать зроблені смартфонами відеозаписи, президент Макрон в захисній масці підійшов до жителів громади, що стояли за загородженнями, і почав їх вітати. В цей час один з чоловіків вдарив його правою рукою по обличчю. Після інциденту затримано двох осіб, в тому числі  нападника, їх допитують, повідомила префектура поліції, не розкриваючи їх особистості. У свою чергу прокуратура заявила, що мотиви затриманих не відомі.

Прем’єр-міністр Жан Кастекс заявив, що  атака на главу держави “спрямована проти самої демократії”, яка передбачає діалог і різні думки, але “не вербальні образи і не фізичний напад”, зазначив він.

Сам Макрон прокоментував подію так:

“Не дозволяйте агресивним людям заволодіти суспільною увагою. Вони цього не заслуговують”.

Президент Франції вважає інцидент у Дромі  одиничним випадком.

Інцидент стався за півтора тижні до французьких регіональних виборів, що вважаються важливим барометром настроїв виборців. Макрон вже кілька днів здійснює поїздку по країні.

Довідка:

За свідченням колишнього начальника УДО Валерія Гелетея, на Президента України Порошенка у 2018 році мали місце 11 спроб замаху. Але єдиний відомий в новітній українській історії “замах” на президента – це падаючий на Януковича від пориву вітру вінок. Подія відбулась 17 травня 2010 року. Тоді, здається, ніхто не постраждав і не був покараний.

“Лица” також писали:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: