Майже 3 тисячі мешканців Дніпропетровщини порушили правила карантину

22 липня 2020 о 11:15 - 9376

adminadmin


Майже 3 тисячі мешканців Дніпропетровщини порушили правила карантину

Загалом з початку карантину правоохоронці області склали 2702 адмінпротоколи щодо фізичних осіб та 82 щодо юридичних.

Штрафи за порушення карантину отримали, як перехожі, так і директори розважальних закладів. Про це повідомляє прес-служба Дніпропетровської ОДА.

«Реагуємо і на відсутність захисних масок, рукавичок, і на перевищення у закладах встановленої кількості відвідувачів. А після обмеження Кабміном часу роботи нічних клубів та закладів громадського харчування до 23:00 – і на порушення цієї норми, – розповів заступник начальника ГУНП України у Дніпропетровській області Володимир Богоніс.

Нині розмір штрафів за порушення правил карантину складає:

  • для фізичних осіб – 17 – 34 тисячі гривень;
  • для юридичних осіб – 34 – 170 тисяч гривень.

«Під час пандемії маємо всі дотримуватися встановлених обмежень. Тільки так можна вберегти здоров’я та життя одне одного. Вкотре наголошую: на всі порушення реагуватиме поліція та Держпродспоживслужба, – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко.

Держслужбовець вкотре звернувся до мешканців, а також керівників закладів культури і громадського харчування, перевізників з проханням чітко дотримуватися правил карантину та організувати роботу закладів і транспорту відповідно до встановлених санітарних норм.

Варто зазначити, що за останні дні кількість зареєстрованих випадків зараження Covid-19 значно зросла, тож варто не забувати про особистий захист.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: