Майже 200 шукачів роботи Кривого Рогу отримали профорієнтаційні послуги онлайн з початку локдану

15 січня 2021 о 13:05 - 1027

Andrey FedorovAndrey Fedorov


Майже 200 шукачів роботи Кривого Рогу отримали профорієнтаційні послуги онлайн з початку локдану

На період дії локдауну у Криворізькому міськрайонному центрі зайнятості поновлено дистанційний формат проведення групових та масових профорієнтаційних заходів для шукачів роботи.

Про це повідомив Дніпропетровський обласний центр зайнятості.

Під час інформаційних онлайн заходів фахівці з профорієнтації інформують безробітних про їх права та обов’язки, роз’яснюють положення законодавства України про зайнятість, ознайомлюють з основними послугами державної служби зайнятості та сучасними підходи щодо їх отримання, зокрема, в умовах карантину.

На профорієнтаційних вебінарах шукачі роботи отримують рекомендації щодо технік та джерел пошуку роботи, дізнаються особливості опрацювання вакансій, правила складання сучасного резюме і ефективного його використання; етапи підготовки до співбесіди з роботодавцем.

На заходах з орієнтації на підприємницьку діяльність фахівці з самозайнятості надають слухачам інформацію про стан ринку праці та перспективи розвитку підприємництва у регіоні, детально ознайомлюють з послугами служби зайнятості щодо сприяння в організації та започаткуванні підприємницької діяльності.

До відома: загалом з початку введення січневого локдауну фахівці Криворізького міськрайонного центру зайнятості провели 11 вебінарів, які дистанційно відвідали близько 178 осіб.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: