Майже 2 тонни незаконного лову: правоохоронці підвели підсумки операції “Нерест”

01 травня 2021 о 13:00 - 700

Єгор ЄвтушенкоЄгор Євтушенко


Майже 2 тонни незаконного лову: правоохоронці підвели підсумки операції “Нерест”

З початку операції «Нерест» на Дніпропетровщині вилучили у браконьєрів майже 2 тис. кг незаконного лову. Загальна сума завданих державі збитків складає близько 170 тис. гривень. 

Про це повідомили у прес-службі ГУНП у Дніпропетровській області.

З першого квітня в водоймах Дніпропетровської області діє нерестова заборона. Правоохоронцями перевіряються території Кам’янського, Дніпровського, Каховського водосховищ, ринки, у тому числі й стихійні.

Профілактичні заходи проводять співробітники рибного господарства у Дніпропетровській області, екологічної інспекції придніпровського округу, підрозділи з обслуговування водних об’єктів Управління патрульної поліції, водної поліції Дніпровського районного управління поліції та представники громадськості, а саме ГФ «Екопатруль».

До рейдових заходів з викриття браконьєрів долучаються співробітники відділу аеродинаміки Управління моніторингу та аналітичного забезпечення Департаменту патрульної поліції, які з висоти допомагають правоохоронцям виявити правопорушників.

Так з початку нерестової заборони правоохоронці викрили 263 рибалок та 16 браконьєрів, у яких вилучили 1695 кг свіжовиловленої риби, 330 кг раків, а також майже 6 тис. метрів сіток та інші заборонені знаряддя лову.

За даними фактами слідчі відкрили 16 кримінальних проваджень. Також за 16 правопорушеннями вирішується питання про відкриття кримінальних проваджень.  Крім того до суду для прийняття рішення щодо притягнення до адміністративної відповідальності правопорушників направлено 72 адміністративні справи.

Поліція нагадує, що операція «Нерест» триває. За порушення незаконного воднодобувного промислу на водних об’єктах області в період  з нерестової заборони передбачена кримінальна та адміністративна відповідальність.

Як ми повідомляли раніше, у Тернівці під час пожежі постраждало 2 людини.

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: