Майже 170 ОСББ та ЖБК Дніпра отримають фінансування від міськради

03 лютого 2021 о 09:30 - 766

Єгор ЄвтушенкоЄгор Євтушенко


Майже 170 ОСББ та ЖБК Дніпра отримають фінансування від міськради

У Дніпрі 166 об’єднань стали переможцями конкурсу серед ОСББ і ЖБК на співфінансування ремонтів. На відповідну програму у бюджеті міста цьогоріч передбачено 30 млн грн.

«Цьогоріч програма має нововведення: раніше кожне об’єднання могло подавати проєкти не більше ніж на 200 тис. грн, тепер – чим більший будинок, тим більше коштів вони можуть отримати, пропорційно своїй площі. Якщо у попередні роки багато заявок стосувалися ремонтів електромереж, водопостачання, водовідведення, то цього року дніпряни багато уваги приділяють ремонтам під’їздів, утепленню фасадів», – розповів спеціаліст відділу по роботі з ОСББ, ЖБК, ОСН департаменту з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики Дніпровської міської ради Владислав Макарець.

У 2021 році серед переможців – ОСББ і ЖБК, що вже брали участь у цій програмі, та є й новостворені об’єднання, яким менше трьох років. Кошти розподілені однаково – по 15 млн.

«Мінімальний відсоток, який має профінансувати об’єднання, – 25 % (решта фінансується з міського бюджету). Чим більший відсоток готове профінансувати ОСББ чи ЖБК, тим ймовірніша перемога у конкурсі. Це не стосується нових об’єднань, адже їх всього у місті близько 50, тож між ними немає конкурсної боротьби», – додав представник мерії.

ОСББ «Пилипа Орлика, 21, 21-А» бере участь у програмі співфінансування вже вчетверте. Його голова Олена Білякова розповідає: «За чотири роки нам вдалося 55-річний будинок привести у належний стан завдяки програмі співфінансування. І цього разу ми вже думали «А що ж ще можна зробити?», адже покрівля відремонтована, труби водопостачання та каналізації також, прилегла територія теж. Тож ми вирішили відремонтувати труби зворотного теплопостачання».

Нагадаємо, програма співфінансування ОСББ і ЖБК почала діяти у 2016 році. За цей час у Дніпрі було проведено понад 2,5 тис. ремонтів.

Як ми повідомляли раніше, у Дніпрі тролейбус застряг у ямі посеред дороги.

 

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: