Магдалинівська територіальна громада пропонує інвесторам об’єкти для бізнесу

13 квітня 2021 о 14:02 - 316
Магдалинівська територіальна громада пропонує інвесторам об’єкти для бізнесу

Магдалинівська селищна територіальна громада пропонує дві інвестиційні пропозиції: будівництво придорожнього автокомплексу та купівля будівлі торгового центру.

Про це повідомили на офіційному сайті громади. Деталі за посиланням.

Зокрема, пропонується земельна ділянка прилегла до територіальної дороги Т0413 для будівництва автокомплексу, що складається з автозаправної станції, станції технічного обслуговування з повним спектром послуг, кафе та автомийки.

Також пропонується будівля торгового центру площею 1.425 м кв.

Магдалинівська селищна територіальна громада, що розташована на півночі Дніпропетровської області, має найкращі в регіоні ґрунти, кліматичні умови, розвинену меліораційну мережу. Яка забезпечує її лідерство за обсягами вирощування й врожайністю коренеплодів, овочів, ягід, баштанних культур та салатів.

Ключовою галуззю економіки Магдалинівської громади є сільське господарство, яке формує майже половину надходжень до місцевого бюджету. Громада сприяє його розвитку шляхом створення комфортного рівня податків та зборів. Ставка податку на землю для ведення товарного сільськогосподарського виробництва становить 1%, а с/г будівлі – звільнені від оподаткування податком на нерухомість.

 

 

Поділитися: