Лідером першого туру президентських виборів у Перу став ліворадикальний кандидат

13 квітня 2021 о 15:45 - 3293

Григорій ЛуговськийГригорій Луговський


Лідером першого туру президентських виборів у Перу став ліворадикальний кандидат

За словами представників виборчої комісії, лідером першого туру президентських виборів у латиноамериканській країні Перу, став Педро Кастільо – колишній лівий профспілковий активіст та вчитель.

Про це повідомляє New York Times.

Педро Кастільо, колишній профспілковий активіст і вчитель, несподівано виявився лідером на виборах, що характеризувалися повсюдним розчаруванням у існуючій політичній системі.

Кастільо був одним з 18 кандидатів і потрапив на хвилю настроїв проти істеблішменту, що характеризувалися повсюдним розчаруванням у політичній системі.

«Нам часто кажуть, що тільки політологи, конституціоналісти, ерудовані політики, власники високих ступенів можуть управляти країною. У них було достатньо часу», – сказав Кастільо, підбадьорюючи своїх прихильників, коли люди танцювали на вулиці.

Кастільо став помітною фігурою в 2017 році, під час страйку вчителів через заробітну плату, а в жовтні він оголосив, що балотуватиметься в президенти від лівої партії Perú Libre після передвиборної кампанії на низовому рівні, – повідомляє Гардіан.

Згідно з дослідженням бюлетенів, проведеним фірмою Ipsos для місцевого телеканалу,  конкуренткою Педро Кастільо у другому турі швидше за все стане Кейко Фухіморі – дочка ув’язненого колишнього авторитарного лідера Перу Альберто Фухіморі. За пані Фухіморі слідує ультраконсерватор Рафаель Лопес Аліага.

Будь-яка пара кандидатів створить грунт для вкрай поляризованих виборів у другому турі, результати яких можуть направити Перу в абсолютно різних напрямах.

Також “Лица” писали: Лідери 24 країн, ЕС та ВООЗ ініціювали Міжнародний договір про пандемію.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: