Легкоатлети Дніпропетровщини взяли 17 медалей на чемпіонаті України у Луцьку

26 лютого 2021 о 14:15 - 926
Легкоатлети Дніпропетровщини взяли 17 медалей на чемпіонаті України у Луцьку

Найкращі метальники України змагалися у Луцьку на зимовому легкоатлетичному чемпіонаті. Серед досягнень спортсменів Дніпропетровщини – 17 медалей. Найбільше золотих – 10. Ще здобули 4 срібних і 3 бронзові нагороди, розповів начальник управління молоді і спорту облдержадміністрації Олександр Пшеничников.

«Вдалі виступи. Друге загальнокомандне місце серед спортсменів з 19 областей. Атлети Дніпропетровщини зібрали медальний «врожай» на зимовому чемпіонаті України. Дорослі, юнаки та юніори вправлялися у метанні диску, молота і списа», – зазначив Олександр Пшеничников. 

На всеукраїнську першість з’їхалися понад 270 учасників майже з усіх куточків країни. Представників від Дніпропетровської області – 42.

«Переможцями у метанні молота серед дорослих стали Микита Нестеренко та Олена Шуть. Вони – серед кандидатів на участь в Олімпійських іграх. Мають усі шанси отримати ліценцію та влітку підкорити Токіо», – зазначив старший тренер збірної команди Дніпропетровської області з легкої атлетики Василь Ярощук. 

Змагання проходили три дні. У перший легкоатлети метали молот, наступного – диск. У фінальний день за місце на п’єдесталі пошани боролися метальники спису.

Нагадаємо, дніпровські фігуристи вибороли срібло на чемпіонаті України.

 

Поділитися: