Ліцензовані букмекерські контори для спортивних ставок

25 січня 2022 о 08:47 - 130

EditorEditor


Ставки на спорт є популярним способом онлайн розваг. Деякі капери роблять ставки заради азарту, інші – шукають легких грошей. У будь-якому випадку спортивні ставки – це завжди ризик, адже, неможливо передбачити як будуть розвиватися події в тому чи іншому поєдинку. Вони змінюються дуже динамічно, тому спіймати найбільш вигідний коефіцієнт практично нереально.

Для чого БК ліцензії?

ПІдвищений попит на спортивні ставки породжує жорстоку конкуренцію між БК. І кожна з них намагається запропонувати клієнтам максимально вигідні умови для ставок та відмінний сервіс. Є навіть БК, які поєднують ставки на спорт та ігрові автомати онлайн (Парі матч, наприклад). Оскільки, ставки завжди несуть певні фінансові ризики, робити їх можна лише на ліцензованих сайтах. Наявність ліцензії у оператора свідчить про його роботу на перспективу, надійність та чесність.

Ліцензовані БК мають такі переваги:

  • захист персональної інформації користувачів, яку вони вказують під час реєстрації;
    повна конфіденційність особистих даних;
  • надійність та гарантовані виплати (легальні БК завжди виплачують виграні кошти своїм клієнтам, гроші з рахунку не зникають навіть якщо аккаунт капера буде з якихось причин заблоковано);
  • можливість отримати виплати з компенсаційного фонду у разі форс-мажору (навіть якщо з БК щось станеться, виграні гроші клієнти офіційних сайтів все одно отримають);
  • офіційних операторів не блокують провайдери, тому немає необхідно щоразу шукати актуальні робочі дзеркала чи шукати інші шляхи доступу до заблокованого ресурсу.

Звичайно, при виборі БК ліцензія відіграє ключову роль, проте, це не єдиний показник. Обираючи кращого букмекера на українському ринку гемблінг-індустрії, необхідно враховувати також рівень маржі, статистику виплат, величину коефіцієнтів на той чи інший поєдинок, широту ліній, якість відеотрансляцій та інші критерії.

Які ліцензійні БК працюють в Україні?

З моменту прийняття ЗУ “Про легалізацію ігрової діяльності” БК “Парі матч” була єдиним оператором, який отримав місцеву букмекерську ліцензію від Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей (КРАІЛ). На початку 2022 року стало відомо, що крім PM букмекерські ліцензії отримали також ТОВ “Вбет Україна” та ТОВ “Плей Фан Інвестмент”.

БК “Паріматч” вважається топовим в Україні. Цей бренд став широко відомим у всій Європі та входить у 20-ку кращих європейських БК завдяки надійній та чесній роботі на ринку ігрової індустрії, щедрій бонусній політиці, високим коефіцієнтам та відмінному сервісу. Оператор транслює безліч спортивних подій різного рівня. Завдяки цьому кожен капер зможе підібрати потрібний поєдинок.

Беттінг-оператор Vbet також добре відомий українським шанувальникам спортивних ставок. Сайт компанії дозволяє дивитися трансляції матчів у високій якості. Простий і зрозумілий інтерфейс, швидка процедура введення та зняття коштів, дбайлива та уважна служба підтримки – все це разом надійно утримує компанію у трійці лідерів.

Компанія “Плей Фан Інвестмент” є новачком букмекерського ринку. Свою надійність та чесність оператору ще потрібно буде довести.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: