Криворізький флагшток висотою 72 метри обійдеться у 8 мільйонів

21 квітня 2021 о 16:00 - 5048

AvatarVirsavia Gonchar


Криворізький флагшток висотою 72 метри обійдеться у 8 мільйонів

Департамент капітального будівництва Дніпропетровської ОДА 19 квітня за результатами тендеру замовив ТОВ «СК «Стройінвест»  будівництво флагштоку в Кривому Розі за 8,09 млн грн.

Про це пишуть Наші гроші з посиланням на «Прозорро».

До кінця 2022 року коштом обласного бюджету збудують об’єкт монументального мистецтва в районі пр. Металургів у Кривому Розі. За проектом, це буде флагшток висотою 72 метри для прапору з постаментом орієнтованою площею 1 250 кв. м та благоустроєм прилеглої паркової території. Його висота буде трохи меншою, ніж у Києві, де встановили споруду висотою майже 90 м.

За підсумковою відомістю, без доставки і ПДВ, флагшток 72M Hot Dip Galvanized Electrostatil Painted Flag pole із системою повертання, підйомним механізмом, системою кріплення, прожекторами та блоком управління коштує 4,16 млн грн. за комплект. Ціни щебеню, бетону, шлаку, щитів опалубки загалом відповідають ринку та іншим тендерам.

Вартість договору лише на 0,3% нижча від очікуваної вартості закупівлі у 8,11 млн грн.

Єдиним конкурентом було ПП «Спецбудмонтаж-21»,  ніхто не знижував ціну під час аукціону. Зараз дніпровською фірмою-суперником володіють Галина Тельнова з Павлограду та Микола Станівий зі Слобожанського, а директором є Олексій Тельнов.

Дніпровською «СК «Стройінвест» володіє та керує Юрій Кравченко. Раніше засновником був Денис Островський, який володіє ТОВ фірма «ВЛК» разом зі Світланою Ященко, яка працювала в будівельному ПрАТ «НВО «Созидатель» Леоніда Турчина і Володимира Бєлінського. Раніше її частка у «ВЛК» належала Павлу Похвалітову, який був радником, а до того – заступником директора КП «Дніпроводоканал» Дніпровської міськради. Ще Похвалітов був відомий як начальник Дніпровського центру телекомунікаційних послуг ПАТ «Укртелеком» та як працівник ДМП ВКГ «Дніпро-Західний Донбас».

Островський був засновником нині ліквідованої ГО «Нова сила» з Андрієм Чеботарьовим та Іваном Лайваном. Лайван керував КолП «Дніпроуніверсал», директором якого зараз є Лариса Островська, а засновниками – Валерій Черніков і Дмитро Герасимов. Останній певний час був відомий як виконувач обов’язків директора КП «Дніпродорсервіс».

Також ми писали: У Кривому Розі встановлять флагшток висотою 72 метри.

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: