Крапелька уваги за чужий рахунок. Як мер Дніпра вітає жінок з 8 березня

09 березня 2021 о 10:21 - 13217

Григорій ЛуговськийГригорій Луговський


Крапелька уваги за чужий рахунок. Як мер Дніпра вітає жінок з 8 березня

Здається, це стало поганою пострадянською традицією: вітати жінок 8 березня в дусі Льоліка з «Діамантової руки». Ось це ось: «Бабі квіти, дітям морозиво». Цинічно, дешево, сердито, але досі прокочує. Совка вже немає, а схема працює як годинник. Щорічно тисячі чиновників, депутатів, мерів, директорів підприємств готують до 8 березня стандартні рядки привітань: «Дорогі жінки! Вітаю вас з днем ​​весни, краси  і… бла-бла-бла».

Звідки взагалі взялася ця дика формула про весну і красу? Жіночий день взагалі про інше. Він про рівність прав. А такі совкові привітання лише стверджують розділення чоловіків і жінок, підкреслюють, що ми різні, що кожна стать повинна знати своє місце. Жінкам – краса, квіти і листівка. Чоловікам – зброя, машинки, дезодорант.

Мер Дніпра з  поздоровленнями на 8 березня оригінальністю не відрізняється. Ось як про цю акцію пишуть на сайті міської ради: «У Дніпрі з нагоди 8 Березня жінкам на вулицях дарували квіти. Святкову акцію з ініціативи міського голови Бориса Філатова проводять вже четвертий рік поспіль. Намети з квітами і листівками встановили у різних районах. Загалом для дніпрянок підготували 8 тис. букетів тюльпанів».

Це все той же сексистський совок, Льолік з черговими квітами. Тільки цинізм більш масштабний. Беруться майже півтора мільйона з бюджету міста, на ці гроші купують квіти, друкують листівки, встановлюють намети і проплачують “мальчиков-раздатчиков”, а подарунок підноситься від імені особисто міського голови. Жінки тануть (як і задумував Льолік), їх увага вже прикута до відповідного прізвища. Значить, на наступних виборах вони знатимуть, навпроти якого кандидата ставити галочку. За кілька років такого піару вони добре засвоять ім’я свого благодійника.

Григорій Луговський

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: