Корупція на Дніпропетровщині: складено понад 1.000 протоколів

29 жовтня 2020 о 18:00 - 2818

adminadmin


Корупція на Дніпропетровщині: складено понад 1.000 протоколів

Протягом 2020 року правоохоронними органами Дніпропетровщини складено та направлено до суду 1.043 протоколи про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією, 429 фактів з яких виявлено за результатами опрацювання відкритих реєстрів та баз даних органами прокуратури, що є найкращим показником по державі.

До відповідальності у вигляді штрафу притягнуто 445 осіб, що удвічі більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Про це повідомляє пресслужба Дніпропетровської обласної прокуратури.

Так, постановою Верхньодніпровського районного суду визнано винним у вчиненні адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією, голову однієї з сільських рад, який не повідомив про наявність у нього реального конфлікту інтересів та під час сесії взяв участь у голосуванні за прийняття рішення щодо затвердження проекту землеустрою та передачі земельної ділянки у приватну власність його донці. За ч.1,2 ст.172-7 КУпАП на нього накладено стягнення у вигляді штрафу.

Питання додержання вимог антикорупційного законодавства знаходиться на постійному контролі обласної прокуратури. Діяльність на вказаному напрямі триває.

Раніше ми писали, що слідчі ДБР блокували незаконну схему отримання регулярних хабарів від підприємця, яку організував поліцейський.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: