Конституційна криза: робоча група сформувала варіанти перевірки декларацій суддів

25 листопада 2020 о 12:03 - 1072

verasta3verasta3


Конституційна криза: робоча група сформувала варіанти перевірки декларацій суддів

Робоча група з питань законодавчого забезпечення ефективної діяльності у сфері запобігання корупції та вдосконалення законодавчого регулювання окремих аспектів роботи КСУ сформувала модельні варіанти контрольного механізму щодо моніторингу способу життя та перевірки декларацій суддів.

Про це за результатами четвертого засідання поінформувала заступниця голови робочої групи, представниця Верховної Ради у КСУ Ольга Совгиря у Фейсбуці.

«Було продовжено обговорення моделей нормативного закріплення заходів юридичної відповідальності за порушення вимог фінансового контролю. У рамках вказаного напряму членами Групи було досягнуто згоди щодо правової природи санкцій за порушення антикорупційного законодавства.

Порядок денний засідання робочої групи також передбачав визначення та напрацювання опцій моніторингу способу життя та перевірки декларацій суддів.

У ході дискусії були сформовані модельні варіанти побудови режиму функціонування відповідного контрольного механізму. Наголошено на необхідності запобігання появі законодавчих прогалин у регулюванні фінансового контролю та моніторингу способу життя суддів», – розповіла Совгиря.

За словами депутатки, основним питанням наступного чергового засідання групи постануть окремі аспекти відновлення дії інструментів запобігання корупції у судовому секторі.

«Було прийнято рішення запросити представників органів судової влади, зокрема, Вищої ради правосуддя, Ради суддів України, Верховного Суду та Державної судової адміністрації України з метою висловлення позицій», – написала Ольга Совгиря.

Наступне засідання Робочої групи заплановано на 25 листопада о 14:00.

Нагадаємо, Президент України та голова Венеціанської комісії обговорили шляхи пошуку рішення для розв’язання кризи КСУ.

Також, Зеленський представив послам G7 кроки для виходу з конституційної кризи.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: