Конфлікт між депутатами та журналістами у Нікополі (ФОТО/ВІДЕО)

10 грудня 2020 о 17:45 - 991

Євген ОхайнийЄвген Охайний


Конфлікт між депутатами та журналістами у Нікополі (ФОТО/ВІДЕО)

9 грудня поточного року відбулася перша сесія новообраної міської ради у місті Нікополь, в ході якої відбувся конфлікт між присутніми та журналістами. 

Про це повідомив сайт Nikopol News.

На сесії було присутньо 33 депутати та тривало воно менше години.

На початку сесії зі звітом про свою роботу та наступними планами, виступив начальника Нікопольського відділу поліції Клешня Олександр Валентинович. Він розповів що за 11 місяців минулого року у Нікополі було скоєно 1.210 злочинів, з них 638 тяжких і особо тяжких, також виявляються постійно порушники карантину серед розважальних закладів. Але головний поліцейський міста Нікополь пообіцяв закликати депутатів до співпраці та роздав кожному свій номер телефону, щоб вони могли звертатися до нього в будь-який час доби і повідомляти про правопорушення.

В місті також планують впровадити програми з боротьбою “наливайок”, поліпшення освітленості вулиць і оснащення їх камерами відеоспостереження.

Під час виступу Клешні секретар нікопольської міської ради зробив зауваження в доволі “різкій формі” присутнім журналістам, щоб не ходили по залу та не заважали проводити сесію, цю ж ініціативу далі підхопив один з депутатів, він заявив , що преса повинна перебувати у відведеному для неї місці і робити фотознімки звідти та закликав мера відреагувати та припинити фотосесію.

Після того, як журналісти припинили фотографувати, депутати обрали через голосування членів виконавчого комітету Нікопольської міської ради у складі 7 осіб та затвердили їх персональний склад на підставі оприлюдненого документу.

На цьому першу сесію міськради 8-го скликання було закрито. З понеділка депутати щільно працюватимуть над проектом документу — бюджет на 2021 рік, який планується прийняти орієнтовно 17 грудня.

Також ми писали, як Данілов закликає місцеві ради якомога швидше провести сесії.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: