Компанія Вадима Нестеренка купує Дніпровський тепличний комбінат

15 грудня 2020 о 08:30 - 878

Григорій ЛуговськийГригорій Луговський


Компанія Вадима Нестеренка купує Дніпровський тепличний комбінат

Антимонопольний комітет України дозволив агрохолдингу Ristone Holdings придбання частки в статутному капіталі «Дніпровського тепличного комбінату».

Про це повідомляє Latifundist, посилаючись на відповідне рішення АМКУ.

«Надано дозвіл «Ристон Холдинг» (м.Київ, Україна) на придбання частки в статутному капіталі підприємства «Дніпровський тепличний комбінат» (м.Київ, Україна), в розмірі 24% голосів у вищому органі управління товариства», – йдеться в повідомленні .

Ristone Holdings належить скандально відомому екс-нардепу Вадиму Нестеренку. Цей агрохолдинг завершує  юридичну консолідацію активів, купивши частки в статутному капіталі чотирьох агропідприємств.

«Дніпровський тепличний комбінат» – один з найбільших в Україні виробників тепличних овочів. Основу асортименту його продукції становлять огірки і помідори під брендом ТМ Смак Літа.

Площа виробничих теплиць – 23,5 гектара, де вирощують близько 9 мільйонів кілограм овочевої продукції в рік.

Особливістю вирощуваних на комбінаті овочів є те, що тут не застосовуються пестициди і гербіциди – помідори і огірки виходять екологічно чистими.

Нагадаємо, що колишній народний депутат Вадим Нестеренко, який входив в аграрний комітет парламенту, володіє 23-ма фірмами, з яких 19 – пов’язані з аграрним сектором.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: