«Команда Дніпра» має колосальне бажання трудитись на благо міста

17 жовтня 2020 о 17:30 - 3237
«Команда Дніпра» має колосальне бажання трудитись на благо міста

«Команда Дніпра» представила кандидатів до міськради від Центрального і Шевченківського районів у  п’ятницю, 16 жовтня, в прес-центрі ІА «Міст-Дніпро» на  прес-конференції.  

У прес-конференції брали участь:

— кандидат в депутати Дніпровської міськради від партії «Команда Дніпра» в Шевченківському районі Микола Саляєв;

— кандидат в депутати Дніпровської міськради від партії «Команда Дніпра» в Шевченківському районі Ігор Біліченко;

— кандидат в депутати Дніпровської міськради від партії «Команда Дніпра» в Шевченківському районі Тетяна Ткаченко;

— кандидат в депутати Дніпровської міськради від партії «Команда Дніпра» в Центральному районі Марина Мартиненко;

— кандидат в депутати Дніпровської міськради від партії «Команда Дніпра» в Центральному районі Олег Ткаченко.

Кандидат в депутати Дніпровської міськради від партії «Команда Дніпра» в Шевченківському районі Микола Саляєв повідомив, що, в першу чергу, планує займатися розвитком медицини і медичного наукового потенціалу в місті.

«Наша партія відрізняється від інших тим, що має колосальне бажання трудитись на благо міста і зробити його краще. Я йду до міськради, щоб працювати в комісії з питань здоров’я, соціального захисту населення та міжнародних зв’язків.  Першочерговим завданням для себе бачу реорганізацію медицини. Збільшення зарплат лікарів на всіх рівнях, щоб підняти престиж професії і зменшити відтік кадрів за кордон, розвиток соціального страхування громадян і медичного наукового потенціалу – це те, чим я маю намір займатися, коли прийду до міськради», – зазначив він.

Марина Мартиненко повідомила, що є кандидатом в депутати Центрального району від «Команди Дніпра». В даний час очолює КП «ОКЦ МСЕ» ДОС» і кожен день спілкується з людьми з особливими потребами. Не з чуток знає про їхні проблеми і стурбована їх рішенням.

«Мова йде не тільки про медичну реабілітацію, коли людина знаходиться тривалий час в процесі відновлення втрачених функцій, але і про ті ситуації, при яких цей процес, на жаль, безповоротно втрачено. Неймовірно важко людині в працездатному віці, який працював, забезпечував сім’ю, давав освіту своїм дітям, pеалізовував мрії, втратити можливість повноцінно продовжувати свої плани.

Людям з особливими потребами важко вийти або виїхати з дому, тому що в місті практично відсутні мобільні пандуси і голосовий супровід на пішохідних переходах. Але що толку нарікати? Потрібно діяти.  Якщо у мене буде така можливість, я спільно з активними громадськими організаціями, з якими ми тісно співпрацюємо тривалий час, зможу зробити багато і втілити всі наші плани в дійсність», – сказала вона.

Кандидат в депутати Дніпровської міськради від партії «Команда Дніпра» в Шевченківському районі Ігор Біліченко розповів, що балотується від цієї партії через схожість її стратегії з власним світоглядом. Зокрема, Ігор Біліченко зазначив бажання «Команди Дніпра» допомагати у розвитку малого і середнього бізнесу міста. 

«Багато людей займаються бізнесом, і коли тебе не чує влада, – це  потрібно міняти. Я йду з партією «Команда Дніпра», тому що мені подобається її стратегія, а саме одна з гілок – «місто, доброзичливе до підприємництва».  Ми прагнемо до глибокого діалогу з підприємцями.

Влада повинна роз’яснювати підприємцям, які у них проблеми, а не приходити і відбирати бізнес. Потрібно створювати консультативні інформаційні центри для людей, які хочуть створити бізнес. Якщо будуть розвиватися люди – буде розвиватися і місто», – сказав він.

Президент жіночої хокейної команди «Королеви Дніпра» і кандидат в депутати по Шевченківському району Тетяна Ткаченко повідомила, що в місті також потрібно розвивати спорт.

«За 5 років мені вдалося підняти хокей на той рівень, що в команди стали приводити дівчаток. Але ми зіткнулися з проблемами формування, існування і змісту команд. Я б хотіла запропонувати діючій владі подати руку допомоги спортсменам.

У нас в місті не вистачає Льодової арени, стадіонів, Палацу спорту, де можна було б проводити змагання європейського рівня. До нас в місто не їдуть конкурентні спортсмени. А нашим дітям ніде розвиватися. Ми втрачаємо спортсменів і імідж міста. Я б хотіла запропонувати програми розвитку спорту, які б могли повним циклом завершити виховання дитини як школяра, так і спортсмена», – сказала вона.

Кандидат в депутати по Центральному району Олег Ткаченко зазначив, що реформація спорту – важливий аспект розвитку  Дніпра, і влада повинна посильно брати в цьому участь.

«У місті недостатня кількість правильних спортивних майданчиків, безпечних для дітей. Також повна відсутність або слабка підтримка перспективних дітей, практично не проводяться спартакіади.  Важливо, щоб влада приймала участь у розвитку спорту, треба бюджетувати цей напрямок, так як це вклад в майбутнє. Я націлений на результат, як спортсмен. Я президент Федерації по стріт воркауту. Подібного плану заходи мною були реалізовані протягом останніх 10 років. І зупинятися не збираємося», – сказав Олег Ткаченко.

Нагадаємо, «Команда Дніпра» запрошує дніпрян знайти розумні рішення та проекти для нашого міста.

Поділитися: