Колишнього заступника “ПриватБанку” можуть посадити на 12 років

25 лютого 2021 о 12:00 - 553

Євген ОхайнийЄвген Охайний


Колишнього заступника “ПриватБанку” можуть посадити на 12 років

25 лютого прокуратура обрала запобіжний захід у вигляді тримання під вартою для колишнього першого заступника голови правління “ПриватБанку” Володимиру Яценку з внесенням застави у розмірі 52,210 млн гривень.

Про це повідомила антикорупційна прокуратура у Telegram.

Але обвинувачення вимагало залишити Яценка під вартою із можливістю внесення застави у розмірі 136 мільйонів 899 тисяч 350 гривень.

“Прошу клопотання задовольнити й застосувати до Яценка запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на термін 60 днів. Визначити Яценку заставу у розмірі 136 мільйонів 899 тисяч 350 гривень”, – сказав прокурор на судовому засіданні.

Окрім того, обвинувачення переконане, що підозрюваний може чинити тиск на свідків у справі.

22 лютого 2021 року Володимир Яценко намагався залишити Україну на приватному літаку у напрямку Відня, вилетівши з Дніпра. Однак, за наявною інформацією, НАБУ звернулося до Державіаслужби й літак посадили в аеропорту “Бориспіль”, після чого детективи бюро вручили Яценку підозру.

За словами прокурора, колишньому заступнику “ПриватБанку” може загрожувати від 7 до 12 років позбавлення волі із позбавленням права обіймати посади та займатися певними видами діяльності на 3 роки, а також із конфіскацією майна.

Наразі строк дії обраного запобіжного заходу триватиме до 22 квітня 2021 року.

Раніше ми повідомляли про те, що суд Англії не задовольнив позов російської компанії до українських олігархів.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: