Колишній прокурор Дніпропетровщини – бомжує в «європейському» місті

24 вересня 2021 о 13:16 - 10703

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Колишній прокурор Дніпропетровщини – бомжує в «європейському» місті

Але своєму синові, який працює у Лівобережній окружній прокуратурі Дніпра, не скаржиться: [Член сім’ї не надав інформацію].

Хто був в місті Пустомити Львівської області? Це ж чисто Європа, скажіть! Польща й Угорщина, і навіть, можливо, ФРН. Принаймні, так може оцінити мешканець, наприклад, дніпропетровського міста Жовті Води, якщо його привезти на вулицю Шевченка Пустомитів з зав’язаними очима і зняти пов’язку.

Недаремно ж тут зареєструвався колишній «прокурор Майдану», який за підсумками виявився ідіотом-крохобором.

Роман Федик

Наразі його старший син пильнує законність на лівому березі міста Дніпро. Сам законник й пильнує законність – упевніться!

Мамин-татів

Фігурант розслідування «Мамині прокурори» програми «Схеми» про незаконне збагачення Амплеєв Олександр Володимирович, який нині працює в Національному агентстві з питань запобігання корупції (НАЗК) на посаді керівника Управління проведення спеціальних перевірок та моніторингу способу життя (і сміх, і гріх), звичайно ж, не схотів напрягати «татового прокурора».

Амплеєв відфутболив заяву про брехню в деклараціях сина експрокурора Дніпропетровської області (2014) та експрокурора Львівської області (2014-2016) Федика Романа Романовича.

Сина звати Остап, і він є прокурором Лівобережної окружної прокуратури Дніпра.

Так от, відіслали ми в НАЗК заяву «Про проведення повної перевірки декларацій за 2019, 2020 та повідомлення про суттєві зміни в майновому стані за 2021 рік, поданих прокурором Лівобережної окружної прокуратури міста Дніпро Федиком Остапом Романовичем», де повідомляли й просили:

«I.

Згідно з даними Єдиного державного реєстру декларацій НАЗК, прокурор Лівобережної окружної прокуратури міста Дніпра Федик Остап Романович 06.08.2021 о 16:51 опублікував Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані. Він задекларував купівлю легкового автомобілю Skoda Karoq 2020 року випуску за 739 тисяч 500 гривень, а також взятий в ОТП-Банку кредит у 507 тисяч 307 гривень.

У опублікованому раніше, 27 липня 2021 р. о 18:06 Повідомленні про суттєві зміни в майновому стані Федик Остап Романович задекларував 280 тисяч гривень, які він отримав у подарунок від батька, колишнього (до 2016 року) керівника Прокуратури Дніпропетровської області та Прокуратури Львівської області, Федика Романа Романовича.

Остап Федик біля Лівобережної окружної прокуратури Дніпра і в суду

 

При цьому неможливо встановити, чи дійсно Федик-старший мав змогу подарувати сину 280 тисяч гривень, тому що Федик-молодший систематично не декларує обсяги доходів та витрат членів своєї сім’ї, у тому числі Федика Романа Романовича.

Так, у декларації за 2019 рік прокурор Федик О.Р. задекларував лише власність свою та своєї матері Федик Ольги Ярославівни; обидва об’єкти житлової нерухомості знаходяться у місті Дніпро.

В той самий час, в реєстрі адвокатів Національної асоціації адвокатів України зазначено, що батько прокурора – адвокат Федик Роман Романович приймав клієнтів у 2019 році за адресою, цитую: «м. Дніпро, р-н Центральний, вул. Троїцька, буд. 21, літ. г, каб. 502», і цей будинок є об’єктом нежитлової нерухомості: офісною будівлею.

Скрин даних Реєстру адвокатів

Крім того, дружина прокурора Авдалян Олександра Ігорівна, згідно даних Державного реєстру прав власності на нерухоме майно, є з 2006 року власницею 25% квартири загальною площею 49,0 кв.м за адресою: Дніпропетровська обл., м. Дніпро, проспект Олександра Поля, ….

Крім того, рідний, менший брат прокурора – Федик Данило Романович, згідно вищевказаної декларації, мешкає у місті Харкові.

Як зрозуміло з публікацій в Інтернеті, Федик Д.Р. навчався на Господарсько-правовому факультеті Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого (денна форма).

Тобто, прокурор Лівобережної окружної прокуратури міста Дніпра Федик Остап Романович не відобразив у декларації за 2019 рік, принаймні, користування двома та співволодіння одним об’єктами нерухомості членами своєї сім’ї.

II.

У тій же декларації за 2019 рік прокурор Федик О.Р. задекларував, що його батько отримав у 2019 році заробітну плату за основним місцем роботи, але не вказав:

  1. розміру отриманої зарплати,
  2. юридичну особу, зареєстровану в Україні, яка сплатила зарплату батьку прокурора,
  3. код в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань юридичної особи, зареєстрованої в Україні, яка сплатила зарплату батьку прокурора.

Прокурор Федик О.Р. зазначив, що [Член сім’ї не надав інформацію].

III.

Разом з тим, прокурор Федик не задекларував отримані батьком інші доходи у 2019 році:

1) адвокатську винагороду (гонорар),

2) пенсію, яку, згідно даних з Єдиного держреєстру судових рішень (рішення від 22 березня 2021 року Львівського окружного адміністративного суду, суддя Клименко О.М., по справі №380/856/21) та щорічної декларації (після звільнення) колишнього прокурора Львівської області, Федик Р.Р. отримує принаймні з 2016 року.

Тобто, прокурор Лівобережної окружної прокуратури міста Дніпра Федик Остап Романович не відобразив у декларації за 2019 рік розмір пенсії та доходу фізичної особи, яка провадить незалежну професійну (адвокатську) діяльність, отримані членом своєї сім’ї.

IV.

У тій же декларації за 2019 рік прокурор Федик О.Р. задекларував, що ані він, ані члени його сім’ї не мають ні однієї гривні або іншої валюти грошових активів (заощаджень).

V.

Все вищеперераховане стосується і щорічної декларації за 2020 рік прокурора Федика О.Р., за виключенням того, що він задекларував свої заощадження готівкою у гривні: 50 тисяч гривень на кінець 2020 року.

Тому зрозуміти, чи отримав Федик Р.Р. доходи, достатні, щоб у липні 2021р. подарувати синові 280 тисяч гривень, які прокурор задекларував як отримані у подарунок від батька, Федика Романа Романовича – не можливо.

На основі викладеного, керуючись ч. 4 ст. 172-6 КУпАП, ст. 366-2 КК України, ГО «ЛАРП»,

ПРОСИТЬ ВАС

    1. Перевірити факти, викладені в цій заяві.
  • Провести повну перевірку декларацій за 2019, 2020 та повідомлень повідомлення про суттєві зміни в майновому стані за 2021 рік, поданих прокурором Лівобережної окружної прокуратури міста Дніпра Федиком Остапом Романовичем…».

«Підніміть мені повіки!»

«Мамин прокурор» з НАЗК відповів, що, перевіривши декларацію за 2019 (чому лише 2019?) рік «татового прокурора» і порівнявши дані з відомостями держаних майнових реєстрів,

«не виявлено розбіжності із відомостями у декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, яка подана Федиком О.Р. за 2019 рік, що перевищує 100 прожиткових мінімумів для працездатних осіб, встановлених на день подання декларації».

Тобто, «мамин прокурор» прикрив «татового прокурора».

Хоча «не виявлені розбіжності» виявити можна легко, а саме: тато прокурора виявляється… бомж.

Про його нерухомість в декларації Федика-молодшого анічичирк.

Лише у ЄДР можна натрапити на інформацію, що Федик Роман Романович був зареєстрований з основним КВЕД «Роздрібна торгівля з лотків і на ринках іншими товарами» фізичною особою – підприємцем (ФОП) за адресою:

«Львівська обл., Пустомитівський р-н, місто Пустомити, вулиця Шевченка, будинок 264 А».

Якщо б «мамин прокурор» поїхав до тата «татового», тут він знайшов б за високим цегляним парканом ціле обійстя.

Старий дім в центрі двору, а поряд – ще три:

  1. двоповерховий з кам’яним оздобленням під червоною єврочерепицею,
  2. двоповерховий великий, з гаражем, під бляхою,
  3. одноповерховий з червоної цегли під червоною єврочерепицею.

Скрин даних Єдиного державного реєстру підприємств, ФОПів та громадських формувань

 

Чи не собі та двом синам їх вибудував колишній прокурор Дніпропетровщини?

Ні! Він бомжує, ага.

Олена Гарагуц

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: