Кого та звідки діставали рятувальники Дніпропетровщини у святкові дні? (фото)

29 червень 2021 о 12:30 - 3225

Євген ОхайнийЄвген Охайний


Кого та звідки діставали рятувальники Дніпропетровщини у святкові дні? (фото)

У святковий понеділок, 28-го червня надзвичайникам Дніпропетровщини довелося принаймні двічі приходити на поміч мешканцям Дніпра та області в тих випадках, коли мова не йшла про гасіння пожеж. Впродовж цього дня та на початку наступного, надзвичайники врятували маленьке кошеня з зачиненого підвалу, витягли чоловіка та песика з ями, а за одно ще й звільнили кажана з квартири дніпрянина.

Про все це повідомляють у ГУ ДСНС.

Ввечері 28-го червня надзвичайникам довелося прихопити свій інструмент, сісти в червону автівку з сиреною та виїхати на один з центральних проспектів міста, і все це задля порятунку маленького кошеняти.

За повідомленням місцевої мешканки у підвальному приміщенні багатоповерхівки на пр. О. Поля якимось чином зачинили тваринку. Кошеня могло загинути й небайдужа жінка вирішила покликати на поміч.

Рятівні роботи проводили, використовуючи шанцевий інструмент. Рятувальники зломали замок на дверях льоху, потрапили у середину, та звільнили з пастки маленьку пухнасту тваринку.

Але на цьому порятунок чотирилапих не завершився. В майже аналогічну ситуацію, але вже не в Дніпрі, а у Кривому Розі, потрапив цуцик. Маленький пес провалився у вигрібну яму. А згодом до нього приєднався й чоловік. Річ у тім, що він поліз до ями самотужки рятувати пухнастого, та й сам вскочив у халепу, коли не зміг вилізти на поверхню. Рятівник песика почав кликати на допомогу й небайдужі люди викликали фахівців ГУ ДСНС.

Коли ті прибули на місце, щоб розпочати рятівні роботи, то побачили зворушливу картину, як чоловік по пояс у багні тримає на руках врятованого чотирилапого друга. За допомогою штурмової драбини людину й тварину дістали зі смердючої ями.

Й знов повертаємося до Дніпра. Адже тут о третій ночі вже сьогоднішньої доби на житловому масиві Тополь-2 сталася пригода. До однієї з квартир багатоповерхівки залетів кажан. Голими руками брати таку істоту небезпечно, тому що дика тварина може вкусити та заразити небезпечною хворобою. Тому надзвичайники, яких викликали мешканці оселі, у кремезних жаростійких рукавицях зняли перетинчастокрилого зі стіни квартири та випустили у літнє небо Дніпра.

«Лица» також писали:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: