Кличко розповів меру Мадрида, навіщо росія вдається до провокацій, зокрема дипфейків

28 червень 2022 о 13:35 - 11800

EditorEditor


Кличко розповів меру Мадрида, навіщо росія вдається до провокацій, зокрема дипфейків

Віталій Кличко в рамках саміту НАТО провів зустріч з мером Мадрида Хосе Луїсом Мартінес-Алмейдою та розповів про злочини росії в Україні.

«Перша зустріч у Мадриді, куди я прибув на саміт НАТО, – з мером іспанської столиці Хосе Луїсом Мартінес-Алмейдою. Я розказав своєму колезі що насправді чинять російські варвари в Україні, як убивають мирних мешканців, знищують наші міста і селища. Показав відео зруйнованих будівель у столиці. Показав відео з Кременчуга, де в страшній пожежі після ракетного удару по торговому центру рятують мирних українців. Де збільшується кількість загиблих і поранених», – розповів Кличко.

Також йшлося про маніпуляції з боку россії.

«Ми обговорили гібридну війну, дезинформацію і маніпуляції, які чинить росія. Зокрема, й провокацію, коли кілька днів тому дзвонили від мого імені кільком мерам європейських столиць. В тому числі і меру Мадрида. Я підкреслив, що російський агресор веде сьогодні війну на всіх фронтах. І намагається дискредитувати Україну перед її партнерами та друзями», – наголосив Кличко.

Він також подякував меру Мадрида та представникам усіх політичних сил у міській раді Мадрида за те, що їх місто приймає біженців з України, та за гуманітарну допомогу Києву й іншим регіонам України. І підкреслив, що Україна цінує цю допомогу і не забуде про це.

“Лица” раніше повідомляли:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: