Київський картонно-паперовий комбінат переїде до Дніпропетровської області

27 вересня 2021 о 15:00 - 2793

Регіна ОрловаРегіна Орлова


Київський картонно-паперовий комбінат переїде до Дніпропетровської області

Київський картонно-паперовий комбінат (ККПК, Обухів Київської обл.), Лідер целюлозно-паперової галузі за обсягом продажів, має намір інвестувати до  20 млн євро у розвиток нової промислової площадки в Верхньодніпровську (Дніпропетровська обл.), які будуть освоєні в кілька етапів.

Про це повідомляє Ukrrudprom.

В даний час проводяться тендери на поставку обладнання, зокрема Київський КБК підписав контракт з найбільшим виробником гофроагрегатів BHS Corrugated на поставку гофроагрегату VALUE Line для виробництва 5-шарового гофрокартону.

За інформацією комбінату, такий агрегат буде вперше встановлений на підприємстві ЦПП України.

Також в процесі відбір постачальників на поставку обладнання для виробництва упаковки складної висічки і з точковою склеюванням.

Очікувана виробнича потужність нового підприємства – до 15 млн кв. м гофротари в місяць.

Продукція нового виробництва буде орієнтована на внутрішній ринок і локальних клієнтів регіону: Дніпропетровській, Запорізькій, Донецькій, Кіровоградській, Криворізькій, Харківської областей, а також півдня України. Експорт продукції не планується.

Як повідомлялося, почати виробництво гофропродукції на новому проммайданчику, що раніше належала Верхньодніпровському заводу потужного радіобудови, ККПК планує в першому кварталі наступного року.

“Перед нами стоїть амбітна мета – збільшити обсяги виробництва гофропродукції в два рази в найближчі 5 років. В рамках даної стратегії ми також плануємо суттєво модернізувати виробництво картону. Це дозволить нам збільшити випуск тест-лайнера і флютингу на 30% і забезпечити наші гофрозаводу власним високоякісною сировиною”, – відзначав голова правління ККПК Ігор Олещук.

Як наступних етапів стратегії розвитку ККПК розглядає розширення присутності в Західній Україні, а також в Південно-Західному регіоні.

На комбінаті не конкретизував ці плани, зазначивши, що рішення буде реалізовуватися поетапно після запуску майданчика в Верхньодніпровську.

Київський КБК – одне з найбільших підприємств Європи по випуску картонно-паперової продукції зі штатом близько 2,2 тис. Чол. Продукція реалізується майже 700 компаніям України, ряду країн СНД і далекого зарубіжжя.

По випуску гофроящиків займає друге місце в Україні після Рубіжанського КТК (спільно з дочірнім Трипільським пакувальним комбінатом).

За даними асоціації “Укрпапір”, в січні-серпні 2021 року комбінат збільшив обсяг виробництва на 29,3% в порівнянні з аналогічним періодом 2020 року – до 4 млрд 733,5 млн грн, а випуск гофротари збільшився на 4,4% – до 161 млн кв.м. Загалом в Україні за цей період випущено 487,33 млн кв. м гофроящиків – на 7% більше.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: