Капремонт проспекту 200-річчя Кривого Рогу – фінішував

20 серпня 2020 о 10:45 - 19380

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Капремонт проспекту 200-річчя Кривого Рогу – фінішував

У Кривому Розі завершили капітальний ремонт однієї з найважливіших автомагістралей – проспекту 200-річчя Кривого Рогу.

Про це повідомила пресслужба ДніпроОДА.

«Приводимо до ладу автошляхи по всій області. Головне – безпека мешканців. Вони мають пересуватися якісними дорогами, – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко. – Вже завершили капремонт одного з найбільших проспектів Кривого Рогу – перший в його історії. Початкова вартість проєкту складала близько 200 млн грн та в ході робіт вдалося зекономити майже 20%».

Як повідомляється, нині восьмисмугова дорога – із новим покриттям, розміткою, зручними тротуарами та сучасним освітленням.

Проспект 200-річчя Кривого Рогу відкрили у Саксаганському районі в 70-х роках. Він – одна з головних артерій міста, що з’єднує декілька районів.

«Та за цей час магістраль жодного разу капітально не ремонтували. Техніка заїхала лише минулого року. Тоді привели до ладу 1,3 км дороги. У 2020-му – решту: від площі 30-річчя Перемоги до вулиці Спаської», – уточнює ДніпроОДА.

Капремонт зробили обласним коштом та за рахунок державного дорожнього фонду. Міська влада профінансувала прокладку інженерних мереж та нових тролейбусних ліній.

Нове асфальтове покриття проспекту – тришарове, завтовшки 25 см. Ремонтники облаштували водостоки, дощову каналізацію. На тротуарах встановили нові бордюри.Осучаснили і освітлення.

Загальна протяжність проспекту 200-річчя Кривого Рогу – 2,4 км. Ширина 8-смугової проїжджої частини – 33 м.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: