Ізраїльські бізнесмени у Дніпрі презентували власні розробки колегам з України

24 липня 2021 о 11:39 - 4358

EditorEditor


Ізраїльські бізнесмени у Дніпрі презентували власні розробки колегам з України

У Дніпропетровській ОДА відбувся Ізраїльсько-український бізнес-форум. Підприємці презентували власні проєкти та шукали нових ділових партнерів.

Про це повідомляє ДніпроОДА.

«Бізнес має почуватися комфортно. Тому на Дніпропетровщині зводимо до мінімуму бюрократичні перепони, – зазначив Володимир Орлов. – Сьогодні до ОДА приїхала потужна ізраїльська делегація. Сподіваюся, що після зустрічі регіон отримає нові інвестиції».

Свої розробки в ОДА презентували 13 ізраїльських компаній. Обрали проєкти в галузях, цікавих для підприємств з Дніпропетровщини. Це агро- та водні технології – зрошення, перевірка та фільтрування води. Говорили й про медицину, розумні міста, рішення для упаковки.

«Ізраїльські компанії представляють технології та продукти, які допоможуть регіону зробити новий крок у майбутнє. Ключове слово сьогодні – «бізнес». Впевнений, що після форуму будуть конкретні договори, які підпишуть компанії з Ізраїлю та вашого регіону», – сказав Надзвичайний і Повноважний Посол Ізраїлю в Україні Йоель Ліон.

Серед учасників форуму – регіональний директор компанії «Бермад» Євген Кац. Вона виробляє обладнання для контролю та моніторингу витрат води, її тиску в муніципальних та промислових системах. Оптимізує водопостачання.

«Від форуму – великі очікування. Адже Дніпро – промислове місто. Має велику мережу водопостачання», – поділився Євген Кац.

Після презентації проєктів ізраїльські та українські бізнесмени поспілкувалися у форматі B2B.

“Лица” раніше писали:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: