Інвестиційні можливості Дніпропетровщини представили міжнародному трейд-клубу

05 серпня 2020 о 12:00 - 8402

adminadmin


Інвестиційні можливості Дніпропетровщини представили міжнародному трейд-клубу

Нині він об’єднує близько 60 посольств та міжнародних організацій. Його задача – поширювати для іноземного бізнесу інформацію про економічний потенціал територій.

Як повідомляють у пресслужбі  Дніпропетровської обласної ради, регіон займає перше місце в Україні по об’єму прямих іноземних інвестицій. Станом на кінець 2019 року цей показник склав 5,4 млрд дол. У лютому 2020 року область увійшла до ТОП-10 міжнародного рейтингу журналу FDI Intelligence в категорії — Стратегія залучення прямих інвестицій.

«Дніпропетровщина — перспективний та фінансово спроможний регіон. Нам є до чого прагнути, тому ми зацікавлені встановлювати міцні ділові контакти між українськими та іноземними бізнесменами. Пріоритетним є збільшення інвестицій, відкриття нових ринків збуту, створення сучасних підприємств та впровадження новітніх технологій» — заявила директорка Дніпропетровського інвестиційного агентства Валентина Затишняк.

У презентованих інвестиційних пропозиціях розраховані: тривалість проекту, його цілі, економічні показники, дохід та період окупності для потенційних інвесторів.
Наприклад, у Верхньодніпровську функціонує виробництво холодильних агрегатів. Планують створити нові комплекси для масштабнішого виробництва та обслуговування промислового холодильного обладнання. Необхідний інвест капітал – 59 млн дол. А у Петриківському районі фермерське господарство вирощує фрукти, ягоди, овочі та зернові. Тут необхідно побудувати комплекс з регульованим газовим середовищем на 5 000 тонн для зберігання продуктів. Потрібний капітал – 7,6 млн дол, з яких 2,1 млн – це ресурси компанії.

Також презентували проект з будівництва авіаційно-вантажного терміналу на території АТК «Южмашавіа», створення виставкового, концертного та спортивного центру «Метеор» та інші.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: