Інформацію про батьків школярів отримають пропагандисти Філатова

14 вересня 2020 о 15:15 - 8951

adminadmin


Інформацію про батьків школярів отримають пропагандисти Філатова

КП «Організаційно-аналітична служба» Дніпровської міської ради отримає інформацію з анкет батьків школярів. Про це повідомляє пресслужба департаменту гуманітарної політики ДМР.

«Відповідно до частини першої статті 16 Закону України «Про захист персональних даних» порядок доступу до персональних даних третіх осіб визначається умовами згоди суб’єкта персональних даних на обробку цих даних.
Відповідно до частини першої статті 24 Закону України «Про захист персональних даних» розпорядники персональних даних та треті особи зобов’язані забезпечити захист цих даних від випадкових втрат або знищення, від незаконної обробки, в тому числі незаконного знищення або доступу до персональних даних. Таким чином, законодавство України зобов’язує розпорядника персональних даних (комунальне підприємство «Організаційно-аналітична служба» Дніпровської міської ради) отримати згоду власника на надання персональних даних третім особам (фахівцям комунального підприємства, операторам контактного центру), — вказано на сторінці.

❓1. Що робити після того як заповнили анкету, де замовляти учнівський?✅ ВідповідьНічого замовляти не потрібно. Після…

Опубліковано Департамент гуманітарної політики Дніпровської міської ради Вівторок, 8 вересня 2020 р.

 

КП «Організаційно-аналітична служба» відповідає за «висвітлення діяльності Дніпровської міської ради» у засобах масової інформації. З якою метою КП, яке займається позитивним зображенням міського голови Дніпра Бориса Філатова у ЗМІ, знадобилася інформація про батьків школярів, міські чиновники не пояснюють.

Нагадаємо, дніпровська влада витрачає по два мільйона щомісяця на зарплати своїм пропагандистам.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: