Громади Дніпропетровщини можуть отримати 500 тис грн на втілення своїх проєктів

14 квітня 2021 о 16:00 - 1436

AvatarVirsavia Gonchar


Громади Дніпропетровщини можуть отримати 500 тис грн на втілення своїх проєктів

Громади Дніпропетровщини запрошують взяти участь у конкурсі проєктів розвитку. Переможець отримає 500 тис грн. Подати заявки можна до 30 квітня.

Про це повідомили у департаменті економічного розвитку облдержадміністрації.

«Запрошуємо громади Дніпропетровщини долучитися до всеукраїнського конкурсу. Можна подавати проєкти, які розвиватимуть освіту чи медицину, підприємництво або туризм, екологію, культуру. Організатори підтримають кращі ініціативи», – сказали у департаменті.

Взяти участь у відборі можуть громади з населенням до 70 тис людей. Для цього потрібно до 30 квітня заповнити анкету, додати фотовізитівку та відеопрезентацію проєкту.

«На Дніпропетровщині багато потужних громад. Переконані, що вони мають цікаві та актуальні проєкти для місцевого розвитку. Чекаємо на заявки», –сказала регіональна координаторка з комунікацій Програми DOBRE Оксана Якуніна.

Журі відбере 26 громад-фіналістів. Із ними будуть знайомити глядачів в ефірі українських національних каналів. Переможця оголосять 30 вересня 2021-го.

Конкурс проєктів «Наша громада» проводять за підтримки Програми USAID DOBRE. Деталі – на сайті або за телефоном 066-32-20-987.

Також ми писали: Громади Дніпропетровщини отримали у власність найбільше сільгоспугідь в Україні.

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: