Госпітальєри Дніпра проводять тренінги з тактичної медицини

22 червень 2022 о 17:48 - 5577

EditorEditor


Госпітальєри Дніпра проводять тренінги з тактичної медицини

Інструктори комунального підприємства «Госпітальєри Дніпра» продовжують проводити тренінги з тактичної медицини для цивільних.

Про це повідомила пресслужба міської ради Дніпра.

Серед іншого навчають як надавати першу домедичну допомогу, зокрема й при бойових травмах, пораненнях, зупиняти критичну кровотечу, відновлювати дихання, стабілізувати положення пораненого тощо. Тренінг поділений на теоретичну та практичну частини і триває вісім годин.

«Тренінг адаптований під вимоги сьогодення, де навчаємо людей як надавати домедичну допомогу в умовах, наближених до бойових. Навчаємо цивільних. Це досить прості речі, які можуть зберегти життя і здоров’я. Під час таких занять видаємо розхідні матеріали й інші речі, які можуть знадобитися для надання допомоги у реальному житті. Словом, усе те, про що розповідаємо, даємо відпрацювати руками», — зазначив директор комунального підприємства «Госпітальєри Дніпра» Олександр Сивирин.

Дніпрянин Дмитро цього дня став учасником згаданого тренінгу для цивільних:

«Було цікаво і корисно почути інформацію про тактичну медицину. Щось вже знав і пригадалося, а дещо тільки-но дізнався. Загалом, коли в країні війна, такі знання усім є вкрай необхідними».

Раніше “Лица” також писали:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: