Вихованці Дніпропетровского відділення МАН стали призерами Всеукраїнського конкурсу дослідницьких проєктів

11 листопада 2020 о 12:00 - 1612

AvatarVirsavia Gonchar


Вихованці Дніпропетровского відділення МАН стали призерами Всеукраїнського конкурсу дослідницьких проєктів

37 вихованців Дніпропетровського відділення МАН здобули такі нагороди:  9 золотих, 14 срібних та 14 бронзових.

Про це повідомили в Департаменті освіти та науки облдержадміністрації.

Фінал Всеукраїнського конкурсу – захисту дослідницьких проєктів Малої академії наук відбувся у форматі онлайн. Про це повідомив директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олексій Полторацький.

«Сучасне покоління – унікальне. Молодь нестандартно мислить, досліджує питання, які раніше ніхто не піднімав і приділяє багато уваги глобальним темам. Всеукраїнський конкурс-захист робіт продемонстрував, наскільки потужний потенціал мають науковці Дніпропетровщини. На загальнодержавному рівні область представляли 57 учасників. Серед них 9 стали переможцями, ще по 14 – срібними та бронзовими призерами у своїх секціях» – зазначив Олексій Полторацький. 

Вихованець Дніпропетровського відділення МАН України Роман Костенко став переможцем у секції «Математичне моделювання» і вже вдруге отримав «золото» на конкурсі дослідницьких проєктів. Цього року він презентував вдосконалений науковий доробок, над яким працював і минулого року. В дослідженні виводив нові теореми з геометрії про еліпс та гіперболу. Відкриття Романа Костенко можна буде використовувати, під час дослідження космосу.

«Подібні конкурси дають проявити себе. Важливу роль також відіграє матеріальне заохочення. Наприклад, переможці отримують президентську стипендію, – розповів Роман Костенко. – На минулорічну стипендію я придбав потужний ноутбук для наукової роботи. Грошову винагороду цього року також витрачу на щось корисне для подальших досліджень».   

Відзнаку глядацьких симпатій отримали 4 представники Дніпропетровської області: Тетяна Дуленко, Вероніка Подлєснова, Дар’я Левіна, Софія Василець. Їм подарували сімейні візити до Музею науки Малої академії наук України.

Проводили захід у форматі віртуальної виставки. Приєдналися майже 1,2 тис учасників, а за конкурсні проєкти віддали майже 100 тис голосів. Переможцям і призерам вручили більш ніж 500 нагород. Також стипендії Президента України та запрошення на участь у міжнародних подіях.

Ведучими прямої трансляції стали учасники групи «ТНМК» Фоззі та Фагот. Також були мотиваційні включення експертів із NASA, MILSET, Пентагону. До телемосту з Мексикою долучився очільник MILSET і Національної мережі науки та технологій Роберто Ідальго. Особливими стали включення з радником Генерального директора ЮНЕСКО Жаном-Полем Жусто Нґоме Абьяґою, а також із дипломатами українського посольства у США.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: