Головою Криворіжжя став корупціонер, що парився з криміналом

31 березня 2021 о 10:05 - 1661

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Головою Криворіжжя став корупціонер, що парився з криміналом

Головою Криворізької районної ради обрали представника партії «Європейська Солідарність» Мудрого Віктора Олексійовича. За нього проголосували 34 з 60 присутніх представників депутатського корпусу від всіх політичних сил, які представлені в раді.

Про це повідомили Vesti.dp.ua.

Віктор Мудрий (фото – «Європейської солідарністі»)

 

«Обрання мене головою Криворізької районної ради для мене є важливим кроком у захисті місцевого самоврядування і української державності. Разом з командою ми не допустили проросійські сили і будемо боротися з представниками «русского мира».

Також важливим для мене є забезпечити ефективну реалізацію на практиці реформи децентралізації, яка була ініційована п’ятим Президентом України Петром Порошенком, а не так як її зараз «реалізовують» «Слуги», – сказав новий голова райради Криворіжжя, цитує видання.

Як повідомляється, після місцевих виборів 2020 року цей орган місцевого самоврядування не міг працювати через блокування проросійськими силами.

«Нагадаємо, що робота Криворізької районної ради була заблокована з жовтня 2020 року через небажання політичних сил прийти до компромісу задля інтересів громади. Навіть після того, як депутатський корпус за ініціативи «ЄС» прийшов до порозуміння, деякі представники фракції «Слуга народу» та «Сила людей», обтяжені власними амбіціями, продовжували спроби зірвати роботу ради і залишили залу засідань.

Провокативна поведінка не дала результатів, і зараз новообраний голова Віктор Мудрий вже розпочав роботу з депутатським корпусом для скорішого налагодження робочого процесу», – додається в публікації.

Аналогічний текст також розміщений на офіційному сайті партії «Європейська солідарність».

До цього Віктор Мудрий був головою Апостолівської районної ради. За даними містян, спочатку він збирався балотуватися на посаду голови Апостолівської ОТГ.

Плани змінилися після зустрічі на початку вересня-2020 у місцевій бані із «смотрящим» від криворізької банди.

«Член банди Кота – наркоторговець Костюков Костянтин Миколайович, 04.02.1976 р.н.», – писала про партнера політика по парній газета «Лица» у 2019 році.

З публікації в апостолівській групі 02 вересня 2020р.

 

Також нагадаємо, що бувший голова Апостолівської райради Віктор Мудрий є фігурантом Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення (Реєстру корупціонерів).

Він визнаний судом винним у скоєнні правопорушення, передбаченого ч.2 ст.172-4 КУпАП.

Дані Реєстру корупціонерів

 

Раніше Віктор Мудрий двічі визнавався «Ворогом реформування преси» в Україні: у 2017 та 2019 роках.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: