Голова Дніпровського апеляційного суду знялася з конкурсу до ВРП

10 березня 2021 о 09:20 - 738

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Голова Дніпровського апеляційного суду знялася з конкурсу до ВРП

Голова Дніпровського апеляційного суду Наталія Деркач з трибуни в залі, де проходить XVIII з’їзд суддів України, вчора оголосила про зняття своєї кандидатури до Вищої ради правосуддя (ВРП).

Крім неї свої кандидатури зняли ще четверо суддів.

Про це повідомив Ukrinform.ua.

До цього посли країн «Великої сімки» закликали З’їзд суддів відкласти призначення до ВРП до встановлення прозорих процесів відбору.

«Хочу зазначити, що я є головою Дніпровського апеляційного суду і коли я подавала заяву на те, що я буду брати участь у конкурсі, я мала намір дотично застосувати свій досвід на посаді судді, оскільки я 33 роки працюю в суді, а в загалі в судовій системі більш як 40 років.

Однак як голова Дніпровського апеляційного суду я, по-перше, повинна прийняти всі залежні від мене міри для того, щоб належно працював ввірений мені колектив», – заявила Деркач.

Вона додала, що на сьогодні Дніпровський апеляційний суд «входить у трійку потужних судів з дуже великим навантаженням».

«Оскільки судова система вона є незалежною за рахунок належної роботи судів, я вважаю за необхідне як голова суду зробити заяву, що я знімаю свою кандидатуру і думаю, що з порозумінням делегати і запрошені поставляться до такої моєї позиції», – сказала голова Дніпровського апеляційного суду.

Нагадаємо, у червні 2014 року Наталія Деркач на зустрічі з громадськістю визнала, що у судочинстві Дніпропетровщини існує чимало проблем, але, разом з тим, особисто вона має лише представницькі функції і не може впливати на судові процеси, запобігати неправосудним рішенням та судовим помилкам.

На початку ж 2016 року вона заявила на Регіональному судовому форумі про «протиправний тиск з боку агресивно налаштованої громадськості та незахищеність суддів».

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: