Навчальним закладам з громад Дніпропетровщини сьогодні передали нові шкільні автобуси.
Про це повідомили у Дніпропетровській ОВА.
Довгоочікуваний транспорт для віддалених шкіл – допомога від міжнародних партнерів.

14 автобусів передала Дніпропетровській області Франція. Перевага транспорту – у великій кількості місць – 55 замість 28.
Що ще цікаво, вони обладнані вбудованим Драгером – водій має пройти текст на алкоголь в крові – і лише потім автобус заведеться, – розповідають у Дніпро ОВА.

«Тут все на кнопках. Зручне навіть крісло, спина не втомлюється. Можна відрегулювати кермо», – поділився враженнями водій Володимир.