Філатов хизується списаними в Німеччині «комфортабельними європейськими трамваями»

30 вересня 2020 о 11:16 - 15751

adminadmin


Філатов хизується списаними в Німеччині «комфортабельними європейськими трамваями»

Міський голова Дніпра Борис Філатов рекламує своє досягнення: закупівлю списаного у Німеччині електротранспорту, який він називає «комфортабельними європейськими трамваями для дніпрян».

Зокрема, у пості вказано, що начебто Борис Філатов закупив «комфортабельні європейські трамваї для дніпрян». Що цікаво, навіть у пресслужбі Дніпровської міської ради повідомляли, що трамваї купував не Борис Філатов власним коштом, а департамент транспорту та транспортної інфраструктури міськради за кредитні кошти, які віддаватиме не Борис Філатов, а дніпровські платники податків.

Крім того, «комфортабельні європейські трамваї для дніпрян» — це списаний брухт з Німеччини, який, за словами Ігоря Маковцева, після додаткового ремонту, їздитиме ще 10-15 років. Вартість «комфортабельного європейського трамваю для дніпрян» складає 39 тисяч євро. Скільки коштуватиме «рихтування» списаного у Німеччині металобрухту, у міськраді не повідомили.

Борис Филатов за последних два года закупил в общей сложности 40 трамваев из Германии! На этой неделе прибыла очередная…

Опубліковано Филатов 2020 Середа, 23 вересня 2020 р.

Раніше «Лица» повідомляли, що дніпряни вимагають відправити Філатова за ґрати.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: