Філатов хизується списаними в Німеччині «комфортабельними європейськими трамваями»

30 вересня 2020 о 11:16 - 15106
Філатов хизується списаними в Німеччині «комфортабельними європейськими трамваями»

Міський голова Дніпра Борис Філатов рекламує своє досягнення: закупівлю списаного у Німеччині електротранспорту, який він називає «комфортабельними європейськими трамваями для дніпрян».

Зокрема, у пості вказано, що начебто Борис Філатов закупив «комфортабельні європейські трамваї для дніпрян». Що цікаво, навіть у пресслужбі Дніпровської міської ради повідомляли, що трамваї купував не Борис Філатов власним коштом, а департамент транспорту та транспортної інфраструктури міськради за кредитні кошти, які віддаватиме не Борис Філатов, а дніпровські платники податків.

Крім того, «комфортабельні європейські трамваї для дніпрян» — це списаний брухт з Німеччини, який, за словами Ігоря Маковцева, після додаткового ремонту, їздитиме ще 10-15 років. Вартість «комфортабельного європейського трамваю для дніпрян» складає 39 тисяч євро. Скільки коштуватиме «рихтування» списаного у Німеччині металобрухту, у міськраді не повідомили.

Борис Филатов за последних два года закупил в общей сложности 40 трамваев из Германии! На этой неделе прибыла очередная…

Опубліковано Филатов 2020 Середа, 23 вересня 2020 р.

Раніше «Лица» повідомляли, що дніпряни вимагають відправити Філатова за ґрати.

Поділитися: